معرفی ملاردی ها

در فضای فعلی جهان رسانه‌ های سایبری نقش به سزایی ایفا می ‌کنند از طرفی پیشرفت علم و رو آوردن جامعه جوان دنیا و بالاخص ایران به این فضا باعث شده است آینده سازان کشورمان با رسانه‌ های سایبری ارتباط بهتری برقرار کنند.

استان تهران و بخصوص شهرستان ملارد از جمله شهرستان های کشورمان است که از لحاظ سیاسی، فرهنگی جایگاه ویژه ‌ای در بین دیگر استان ها داراست.

با این اوصاف وجود رسانه ‌ی سایبری در فضای شهرستان می‌ تواند پل ارتباطی بین مردم به ویژه جامعه جوان استان با مسئولین باشد.

پایگاه اطلاع رسانی ملاردی ها ( malardiha.com ) حاصل تلاش جمعی از جوانان فعال شهرستان می ‌باشد که در راستای اهداف سیاست ‌های انقلاب اسلامی راه اندازی شده است.

ملاردی ها وابسته به هیچ حزب و یا گروه و سازمان و ارگانی نیست و تنها در چهار چوب منویات رهبر معظم انقلاب قدم بر می دارد و تلاش دارد آخرین اطلاعات خبری شهرستان ملارد و به ویژه اخبار غرب استان تهران و شهرستان های تابع  را در حوزه‌ های مختلف به همراه قسمتی از خبرهای کشوری پوشش دهد.

دامن زدن به اخبار غیر واقعی، ایجاد روحیه یاس و ناامیدی در مخاطب، ایجاد تهمت، افترا و توهین خط قرمزهای وب سایت ملاردی ها محسوب می ‌شود.

این پایگاه اطلاع رسانی ضمن حفظ دیدگاه‌ های خود آمادگی درج مقالات و یادداشت ‌های صاحب نظرات در مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را برای ارائه به عموم فراهم کرده است و بدین منظور دارای شرایط و الزاماتی می باشد که مطالعه و قبول آن برای بازدیدکنندگان محترم الزامی می باشد.

ملاردی ها سایتی پویا و بالنده است که همواره در حال رشد و بهبود خدمات و اطلاعات خود می‎ باشد و این بالندگی میسر نخواهد شد مگر با همراهی و یاری شما.

بنابراین در بیان نقطه نظرات خود به ما درنگ ننمائید.

وب سایت ملاردی ها بعنوان اولین پایگاه اطلاع رسانی شهرستان ملارد با کسب مجوز لازم از وب سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دریافت لوگوی طلائی رسمی بصورت مجاز فعالیت می نماید.

لوگو ساماندهی وب سایت ملاردی ها
لوگو ساماندهی وب سایت ملاردی ها

کد شامد سایت ملاردی ها که در وزارت فوق ثبت شده است 1-1-767358-65-0-1 بوده و قابل استعلام مراجع ذیصلاح می باشد

ملاردی ها بصورت مستمر و با دریافت بازخورد شهروندان و مسئولین شهرستان بروزرسانی می شود و بخش های متنوع دیگری به سایت اضافه می گردد. امیدواریم تلاش ملاردی ها مورد توجه شما قرار گرفته و رضایت شما را کسب نماید، هرچند در این توسعه شاید اشکالاتی وجود داشته باشد که سعی در برطرف کردن آن خواهیم داشت.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
دکمه بازگشت به بالا