پوش نوتیفیکشن ملاردی ها

شاید این روزها پیام هایی را دیده باشید که از شما میخواهند در نوتیفیکیشن سایت هایی که مراجعه می کنید ثبت نام نمایید ، و یا سرویس نوتیفیکیشن را روی سیستم خودتون فعال کنید ، شاید پیش خودتون سئوال کنید ، که این پیام ها چی هستند ، چه کاربردی دارند ؟

نوتیفیکیشن به انگلیسی : Notification نام یک ابزار برای اطلاع رسانی می باشد .

به کمک نوتیفیکیشن میتوانید پیام ها، اخبار و مطالب سایت ملاردی ها را روی لپ تاپ، کامپیوتر و موبایل خود دریافت کنید و با کلیک بر روی آن متن اخبار مورد نظر خود را با اینترنت نیم بهاء مطالعه کرده و در صورت عدم نیاز با یک کلیک آنها را در قسمت اعلانات گوشی یا کامپیوتر خود پاک نمائید. با این روش ما بصورت مستمر با شما در ارتباط هستیم و شما نیز اخبار و وقایع مورد نیاز خود را به صورت ساده و به صرفه ترین روش ممکن در کشور دریافت می کنید.

اجازه به پوش ملاردی ها
اجازه به پوش ملاردی ها

در واقع نوتیفیکیشن سایت ملاردی ها دات کام یک ابزار ارتباطی موثر می باشد ، آن هم یک ابزار ارتباطی پیشرفته و جدید. به زبان خیلی ساده : اطلاع رسانی سایت ملاردی ها، پیام های قابل کلیکی می باشد که در صفحه دسکتاپ شما به نمایش در می آیند حتی زمانی که مرورگر شما باز نباشد.

حتما تاکنون برای اطلاع از اخبار و وقایع شهرستان ملارد و حومه از کانال های تلگرامی با روش های ممنوع دور زدن فیلتر! با حجم اینترنت چند برابری استفاده می کردید و یا همین اخبار را در صفحات اینستاگرامی که مختص به اشتراک گذاری تصاویر می باشد دنبال می کردید.

ما به شما مژده می دهیم که دیگر نیاز نیست نگران حجم اینترنت و دانلود اپ های مختلف برای پیگیری اخبار و وقایع محل زندگی و کار خود باشید. ما بروزترین اخبار شهرستان ملارد را با پوشش کانال ها و صفحات موجود برای شما ارسال می کنیم.

آنچه که دریافت می کنید بصورت لحظه ای بر روی گوشی شما بدین شکل است :

نمونه ارسال پوش نوتفیکیشن ملاردی ها

نمونه ارسال پوش نوتفیکیشن ملاردی ها

نمونه ارسال پوش نوتفیکیشن ملاردی ها
نمونه ارسال پوش نوتفیکیشن ملاردی ها

نه در ایمیل ! نه با پیامک ! نه با بلندگو !!! بلکه در نوتیفیکشن گوشی و کامپیوتر شما

شما می توانید در زیر هر خبر نظرات خود را با دیگر شهروندان محترم به اشتراک بگذارید و مسائل و مشکلات خود را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

 

اطلاع رسانی این صفحه برای خانواده ، اقوام، دوستان و آشنایانی که دوستشان دارید و نمی خواهید دیگر مشکلات اتصال به تلگرام و شبکه های ارتباطی و اجتماعی دیگر را داشته باشند ضروری است!

 

پیشاپیش از محبت شما به وب سایت قدیمی، رسمی و حرفه ای ملاردی ها ممنونم.

 

جای تبلیغات شما
دکمه بازگشت به بالا