فرم ارسال خبر

فرم ارسال خبر ملاردی ها ، فرم خبری حرفه ای می باشد که بصورت اختصاصی برای ارسال خبر و مطالب خبری طراحی شده و پس از تکمیل و ارسال بصورت ویژه توسط ما بررسی و در صورت داشتن شرایط و الزامات مندرج در سایت نسبت به انتشار آن اقدام خواهد شد.

مدیران یا مسئولین روابط عمومی ادارات/ سازمان ها/ مجموعه ها می توانند بجای دعوت حضوری برای پوشش اخبار و وقایع به راحتی با مراجعه به این صفحه در فرم آسان طراحی شده مطالب خبری، اطلاعیه ها، اقدامات و گزارشات مجموعه خود را شخصا تکمیل و به راحتی با یک کلیک ارسال نمایند تا در وب سایت ملاردی ها پس از بررسی منتشر شود.

شهروندان محترم : از همین طریق می توانید شهروند خبرنگار و یا خبرنگار افتخاری ملاردی ها باشند تا مشارکت موثرتری در شهرستان ملارد ایفا نمایند.

 

روابط عمومی ادارات و سازمان ها : می توانند اخبار اداره / سازمان / مجموعه خود را برای پربیننده ترین و پر مخاطب ترین وب سایت شهرستان ملارد ارسال تا ضمن آشنائی شهروندان محترم شهرستان، عملکرد و اقدامات خود را در بستر وب منتشر نمایند.

تعداد بازدید از هر خبر و مشاهده نظرات درج شده در سایت گویای استقبال گسترده ملاردی ها به اولین و قدیمی ترین پایگاه اطلاع رسانی شهرستان ملارد می باشد.

موارد ضروری با ستاره * مشخص شده اند

 

[gravityform id=”2″ title=”false” description=”false”]

 

در صورت وجود هرگونه سئوال و یا ارتباط در موضوعات دیگر لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام فرمایید

در صورت تمایل برای درج تبلیغات در ملاردی ها از طریق فرم تبلیغات استفاده نمائید

اگر همکار ملاردی ها هستید ما می توانیم لینک رسانه شما را در سایت درج کنیم. لطفا از طریق فرم همکاران ملاردی ها درخواست خود را ارسال نمائید

 

دکمه بازگشت به بالا