فرم ارسال خبر

این صفحه و فرم آسان بصورت اختصاصی برای ارسال خبر و مطالب خبری طراحی شده و پس از تکمیل و ارسال بصورت ویژه بررسی و در صورت داشتن شرایط و الزامات مندرج در سایت نسبت به انتشار آن اقدام خواهد شد.

از همین طریق می توانید شهروند خبرنگار و یا خبرنگار افتخاری ملاردی ها دات کام باشید تا مشارکت موثرتری در شهرستان ملارد ایفا نمائید.

 

روابط عمومی ادارات و سازمان ها می توانند اخبار اداره خود را برای پربیننده ترین و پر مخاطب ترین وب سایت شهرستان ملارد ارسال تا ضمن آشنائی شهروندان محترم شهرستان، عملکرد و اقدامات خود را در بستر وب منتشر نمایند.

تعداد بازدید از هر خبر و مشاهده نظرات درج شده در سایت گویای استقبال گسترده ملاردی ها به اولین و قدیمی ترین پایگاه اطلاع رسانی شهرستان ملارد می باشد.

شهروندان محترم شهرستان ملارد نیز می توانند مشکلات، وقایع، درخواست ها و یا شکایات خود را از طریق فرم ذیل برای ما ارسال نمایند تا پس از بررسی در معرض دید مسئولین ادارات مرتبط قرار گرفته و پیگیری آن نیز توسط ملاردی ها دات کام صورت پذیرد.

 

ارسال خبر

 • نام شما در صورت عدم تمایل در سایت منتشر نخواهد شد ولی در بررسی خبر ارسالی نام ارسال کننده آن برای ملاردی ها اهمیت دارد. لطفا نام خود را بصورت فارسی و کامل وارد نمائید.
 • می توانید جای دیگری آن را تایپ و در این کادر جایگذاری نمائید
 • تمامی موضوعات خبری مرتبط در لیست فوق موجود می باشد. در صورتی که دسته بندی خود را پیدا نکردید آن را در کادر توضیحات بنویسید. دقت نمائید که تنها اخباری که در دسته بندی فوق قرار دارد مورد تائید قرار می گیرد مگر اینکه ضرورتی در ایجاد آن باشد.
 • برچسب های متعدد را می توانید با ویرگول از هم جدا نمائید و چندین برچسب به خبر اضافه کنید. مثال : خبر, اخبار, اداره, ملارد
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpeg, tif, bmp, jpg, gif, png, Max. file size: 100 MB, Max. files: 5.
   تصاویری که تمایل دارید در خبر درج شود را از این قسمت انتخاب و بارگذاری نمائید. می توانید حداکثر 5 تصویر را جمعا با حجم 100 مگابایت انتخاب نمائید. در صورت وجود چند تصویر پس از کلیک بر روی "فایل ها را انتخاب کنید" همه تصاویر را یکجا انتخاب کنید و پس از ارسال فرم تا دریافت پیام موفقیت آمیز بودن منتظر بمانید. در غیر اینصورت ارسال تصاویر بنا به حجم آنها با مشکل روبرو خواهد شد.
  • ضروری نیست. اگر خبر ارسالی در خبرگزاری یا سایت های خبری یا شبکه های اجتماعی/ارتباطی منتشر شده است لطفا آدرس اینترنتی خبر را در کادر فوق درج نمائید تا امانتداری خبر فوق رعایت شود
  • اگر خبر ارسالی دارای توضیحاتی از جانب شما می باشد و یا خبر دارای دسته بندی های مختلف می باشد و می خواهید آن دسته بندی های هم درج شود یا مواردی را ضروری می دانید در این کادر بنویسید. در غیر اینصورت آن را خالی رها کنید.
  • درج ایمیل ضروری نیست ولی در صورتی که نیاز به ارائه توضیح در خصوص متن خبر یا شفاف سازی بیشتر در مورد خبر ارسالی وجود داشته باشد ملاردی ها می تواند از ایمیل شما برای تعامل با شما استفاده نماید
  • درج شماره تماس ضروری نیست ولی در صورتی که نیاز به ارائه توضیح در خصوص متن خبر یا شفاف سازی بیشتر در مورد خبر ارسالی وجود داشته باشد ملاردی ها می تواند از شماره شما برای تعامل با شما استفاده نماید

   

   

  جای تبلیغات شما
  دکمه بازگشت به بالا