فرمانداری ملارد

مردم ملارد از فروشندگان غیرمجاز طیور زنده خریداری نکنند

۵۰ درصد تولید تخم مرغ استان تهران که معادل ۱۰ درصد تولید کل کشور است در شهرستان ملارد صورت می ‌گیرد لذا هرگونه بی احتیاطی و شیوع بیماری که باعث کاهش تولید می ‌شود می ‌تواند ابعاد ملی داشته باشد.

سجاد برنجی عصر دوشنبه در جلسه مشترک با مدیر کل دامپزشکی استان تهران اظهار داشت: ۵۰ درصد تولید تخم مرغ استان تهران که معادل ۱۰ درصد تولید کل کشور است در شهرستان ملارد صورت می ‌گیرد لذا هرگونه بی احتیاطی و شیوع بیماری که باعث کاهش تولید می ‌شود می ‌تواند ابعاد ملی داشته باشد.

برنجی افزود: در شهرستان ملارد ۴۱ واحد پرورش طیور به صورت رسمی فعال هستند که نظارت جدی بر این واحدها باید اعمال شود.

فرماندار ملارد بیان داشت: با توجه به مشاهده برخی موارد ابتلاء به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در کشور و طبق نظر کارشناسان مجموعه دامپزشکی یک ماه آینده جهت جلوگیری از شیوع این ویروس بسیار حیاتی است.

وی عنوان داشت: شهرداری ‌ها، دهیاری‌ ها و نیروی انتظامی باید نهایت همکاری را با دامپزشکی در راستای اجرای دستور مقام قضائی برای مبارزه با واحدهای غیرمجاز فروش طیور را داشته باشند.

برنجی تاکید کرد که اعلام می ‌کنیم مردم از خودروهایی که به صورت غیرمجاز و غیر بهداشتی طیور زنده را می ‌فروشند خرید نکنند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا