بهداشت و درمان ملاردبیمارستان ملارد

مراحل نهائی ساخت بیمارستان ملارد

مسعود شفیعی روز سه شنبه در حاشیه افتتاح و بهره برداری پروژه های عمرانی شهر پردیس به خبرنگاران گفت: پایش شهری در حوزه مدیریت شهری، مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی تامین آب مسکن مهر، پروژه زیر ساختی و تولید نان صنعتی در ناحیه صنعتی کمرد سه پروژه افتتاحی تولیدی در این شهرستان هستند.

 

وی ادامه داد: اعتبار پروژه های یاد شده از منابع داخلی شهرداری، سرمایه گذاری بخش خصوصی و منابع عمومی تامین شده است.

رئیس سازمان مدیریت و ریزی استان تهران با بیان اینکه در سطح استان تهران از ابتدای سال تاکنون  به همین ترتیب شاهد افتتاح پروژه های متعددی بودیم که ازمنابع عمومی استفاده کردند،  اظهار داشت: بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی مصوب ما برای پروژه های عمرانی و زیر ساختی در سطح استان تامین اعتبار شده و بیش از ۵۰  درصد تاکنون تخصیص اعتبار برای  پروژه های آب، راه روستایی، تولید، تعمیر و تجهیز ساختمان ها  و اماکن دولتی و ادارات داشتیم که این روند تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

شفیعی با اشاره به پروژه های مهم قابل افتتاح در سطح استان تهران ، اظهار داشت: بیمارستان شهر قدس یکی از پروژه های ملی و مهم در سطح استان است که طی دو روز آینده در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: چند بیمارستان در شهرهای اسلامشهر و ملارد در مراحل نهایی ساخت هستند و بیش از چند هزار تخت بیمارستانی را تا پایان امسال و یا اوایل سال آینده به مدار خدمات رسانی به مردم اضافه خواهد کرد و عقب ماندگی که در بخش تخت های بیمارستانی در سطح استان تهران داریم با  اجرای این چند پروژه مرتفع خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با تاکید بر ضرروت رفع نیاز کامل استان تهران در بخش درمانی، اظهار داشت: استان تهران نقش عمده ای در خدمات رسانی درمانی  به سایر هموطنان در سطح کشور دارد و اعلام نیاز ما با توجه به جمعیت بالای استان تهران و شهروندان سایر استانهای مراجعه کننده اعلام می شود و صرفا برای استان تهران نیست.

 شفیعی ادامه داد: برای بهره مندی تمامی هموطنان از خدمات درمانی باید با یک سرانه متفاوت زیر ساخت ها و مجموعه های خدماتی را توسعه بدهیم.

وی افزود: پس از بهره برداری از بیمارستان های یاد شده، چند پروژه بیمارستانی دیگر از جمله شهرستان پردیس را در اولویت قرار می دهیم تا بتوانیم مصوبه ۱۴۰۱ و تامین اعتبار را از محل منابع ملی شروع کنیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه استان تهران گفت: سه دانشگاه  علوم پزشکی ایران، شهید بهشتی و دانشگاه تهران پروژه های مطالعاتی را برای همه شهرستان ها دارند و در شهرستان پردیس کار مطالعات انجام و برنامه توسعه زیر ساخت های درمانی پیش بینی شده است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا