بهزیستی ملارد

تلاشهای گروههای جهادی در جهت رفع مشکلات افراد محروم قابل تقدیر است

داود خادم رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد: تلاشهای گروههای جهادی در جهت رفع مشکلات افراد محروم قابل تقدیر است.
در ادامه اجرای طرحهایی چون همایش همدلی و همینطور پازل همدلی اقدامات گروههای جهادی در جهت رفع مشکلات و کمبودهای جامعه هدف سازمان بهزیستی با بهره گیری از همراهی نیروهای خودجوش و خداجو نقشی بسیار موثر دارد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس این اداره ضمن تقدیر از زحمات و پیگیری های موسسه خیریه شهید ناصر قربانی در خصوص پیگیری امور مربوط به افراد دارای معلولیت گفت: تاکنون اقدامات بسیاری توسط اعضای این موسسه صورت گرفته که از جمله آن میتوان: توزیع سبد کالا در ایام مختلف، توزیع مواد بهداشتی و ماسک، اجرای کارگاههای آموزشی، اعزام کارشناس پرستاری به منزل معلولین ضایع نخاعی، توزیع لوازم التحریر و …. را نام برد.
وی افزود: در همین راستا علاوه بر اقدامات اینچنینی در جهت رفع مشکلات معیشتی مددجویان، جلسات بسیاری با حضور مسئولین شهرستانی نیز توسط مسئولین این موسسه برگزار گردیده که تاثیر شایانی در شناسایی مشکلات و پیگیری آنها در شهرستان ملارد داشته است.
عبدالرسول قربانی مدیر این موسسه نیز ضمن توضیح اینکه این گروه منبع مالی مستقلی نداشته و داوطلبان با تکیه بر تخصص و علاقمندی خود و همیاری خیرین برای این افراد تلاش می نمایند گفت : در ادامه طرحهای خوبی چون ایران همدل و پازل همدلی که توسط سازمان بهزیستی اجرا گردید این موسسه نیز همراه و همگام با اداره بهزیستی شهرستان ملارد در تلاش هست تا بتواند گوشه ای از مشکلات معلولین را رفع نماید.
وی افزود: به همین جهت طی جلسه ای که با حضور نماینده محترم شهرستان ملارد در مجلس شورای اسلامی و اعضای این موسسه برگزار گردید مقرر شد ایشان در جریان مشکلات و کمبودهای معلولین و افراد با نیاز های خاص در شهرستان قرار گرفته و قول مساعدت در خصوص رفع این موانع را دادند که نتیجه اقدامات در جلسات بعدی اعلام میشود.
شایان ذکر است یکی از عوامل اصلی موفقیت این گروه در همبستگی ، خلوص نیت و خیرخواهی اعضا بوده که نقش بسزایی در مدیریت و عملکرد گروههای جهادی دارد.

جای تبلیغات شما

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

لطفا افزونه های مسدود کننده مرورگر خود را غیرفعال کنید

لطفا افزونه های مسدود کننده مرورگر خود را غیرفعال کنید