فرمانداری ملارد

تخصیص صد درصدی اعتبار تکمیل فرهنگسرا ملارد

برنجی فرماندار ملارد در حاشیه بازدید از روند ساخت فرهنگسرا : متاسفانه یکی از کمبودهای شهر ملارد کمبود سرانه فرهنگی و نبود فرهنگسرا است.

پروژه نیمه تمام فرهنگسرا در سال های گذشته به دلیل کمبود منابع به کندی پیش میرفت و حتی مدتی متوقف شد که با توجه به نیاز مبرم شهر ملارد به این زیر ساخت پیگیری جهت تسریع و تکمیل این پروژه در دستور کار مدیریت شهرستان قرار گرفت.

با توجه به اینکه مشکل این پروژه صرفا منابع مالی بود طی مذاکرات فشرده ای که  با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران صورت گرفت و همچنین با پیگیری های مکرر، ریاست این سازمان با در اولویت قرار دادن این پروژه موافقت نمود و تا هفته آینده صد در صد اعتبار تکمیل این پروژه به صورت نقد و اوراق در اختیار دستگاه مجری قرار خواهد گرفت

همچنین مدیرکل محترم راه و‌ شهرسازی استان در این بازدید و همچنین در جلسه مربوطه متعهد گردیدند  به محض دریافت این اعتبار در یک بازه زمانی حداکثر  دو ماهه عملیات ساختمانی این پروژه را تکمیل نموده و مجموعه را  در اختیار اداره کل فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی جهت بهره برداری قرار خواهند داد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا