فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد

با همفکری رسانه ها از آسیبهای احتمالی فضای مجازی کم کنیم

جلسه کارگروه ساماندهی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شهرستان ملارد در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد: امیر اسماعیل پورروشن ضمن خیر مقدم به مدعوین هدف از برگزاری این جلسه را تبیین وظایف رسانه ای و اطلاع رسانی در فضای مجازی دانست و گفت: روابط میان نهادهای دولتی و سامانه های اطلاع رسانی در فضای مجازی می تواند به همکاری بیشتر میان مردم و مسئولین بیانجامد.

وی با تاکید بر ضرورت ایجاد فضای امید و نشاط در بین شهروندان توسط رسانه های مجازی افزود: شهرستان ملارد با وجود داشتن پتانسیل ها و ظرفیت های بی نظیر نباید به عنوان یک شهرستان محروم تلقی شود بلکه با کمک تمامی مردم و استفاده از فرصت رسانه مجازی در جهت تبیین فکر توسعه پایدار و نقش شهروندان ملاردی در پیشرفت و آبادانی این منطقه کار صورت گیرد.

در ادامه حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص بهبود وضعیت خبری در فضای مجازی پرداختند و بر رعایت اخلاق اسلامی و حقوق شهروندی تاکید نمودند.

همچنین این جلسه مصوباتی داشت که از اهم آن برگزاری کارگاههای آموزشی فضای مجازی با همکاری پلیس فتا و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و برگزاری همایشهای هم اندیشی با حضور فعالین خبری در فضای مجازی میتوان نام برد.

گفتنی است این جلسه در مورخه بیست و ششم اردیبهشت ماه از ساعت ده با حضور نماینده دادگستری، فرمانداری، نیروی انتظامی، سپاه، نماینده صدا و سیما و پلیس فتا، پورروشن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد و معصومیان مسئول مطبوعات در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا