بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ملاردبهزیستی ملارد

بازدید از اجرای طرح مناسب سازی در مسکن مهر صفادشت

رئیس اداره بهزیستی و رئیس بنیاد مسکن و شهرسازی شهرستان ملارد از روند اجرای طرح مناسب سازی در پروژه های مسکن مهر صفادشت بازدید کردند

رئیس اداره بهزیستی و رئیس بنیاد مسکن و شهرسازی شهرستان ملارد از روند اجرای طرح مناسب سازی در پروژه های مسکن مهر صفادشت بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان ملارد مرتضی قربانی رئیس اداره بهزیستی و دبیری رئیس بنیاد مسکن و شهرسازی به همراه معاون توانبخشی ، کارشناس مناسب سازی و کارشناس بنیاد مسکن از اجرای طرح مناسب سازی در مسکن مهر صفادشت بازدید کردند .

طی این بازدید مرتضی قربانی گفت : با توجه به اینکه تعدادی از واحدهای مسکن مهر خیر ساز بوده و جهت واگذاری به معلولین در نظر گرفته شده در زمان احداث اصول مناسب سازی  در این پروژه ها رعایت نگردیده است . لذا مواردی چون همسطح بودن پیاده روها ، رعایت شیب رمپ ها، رعایت عرض ورودی ها و راهروها ، وجود فضای کافی در سرویسهای بهداشتی و … از اصول اساسی طرح مناسب سازی می باشد .

شایان ذکر است دبیری رئیس بنیاد مسن و شهر سازی شهرستان ملارد گفت : تا حد امکان نواقص موجود در پروژه ها پیگیری و رفع خواهد شد و در خصوص اجرای طرح مناسب سازی در پروژه های مسکن مهر صفادشت زیر نظر اداره بهزیستی  قول مساعدت داد .

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا