حوادث ملارد

اسید پاشی در یوسف‌ آباد ملارد/ یک متهم دستگیر شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به وقوع حادثه اسیدپاشی در منطقه یوسف‌آباد قوام شهرستان ملارد، گفت: خوشبختانه اسید با صورت زن قربانی تماس نداشته و پرونده به منظور روشن‌شدن ابعاد دیگر و دستگیری فرد خاطی در دستور کار است.

سرهنگ مهدی سرپناه شامگاه سه شنبه افزود: بعد از ظهر امروز در محدوده منطقه یوسف‌ آباد قوام شهرستان ملارد، یک مورد حادثه اسید پاشی رخ داد.

 

وی اضافه کرد: در این حادثه، یک موتورسوار مقداری اسید را بر روی دستان خانمی ریخته و سپس متواری می‌ شود که خوشبختانه اسید با صورت این خانم تماس نداشته است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به انتقال حادثه‌ دیده به مراکز درمانی بیان داشت: طی بررسی‌ ها و با توجه به اعلام قبلی زن حادثه‌ دیده مبنی بر اختلاف و تهدید از سوی خانمی دیگر طی روزهای گذشته، زن متهم در حال حاضر برای اخذ اظهارات در اختیار پلیس است.

سرهنگ سرپناه اظهار داشت: پرونده به منظور روشن‌ شدن ابعاد دیگر و ارتباط خاطی با خانم تهدید کننده در دست بررسی است و فرد خاطی نیز به زودی دستگیر می شود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

اکبر مزرئی

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، بورس، ارز و طلا و طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا