آب و فاضلاب ملارد

۵ حلقه چاه غیرمجاز در غرب استان تهران مسدود شد

مدیر امور منابع آب شهرستان‌ های شهریار، ملارد و قدس از انسداد ۵ حلقه چاه غیرمجاز خبر داد و گفت: با این عملیات از خروج حدود ۴۰ هزار متر مکعب آب از سفره‌ های زیرزمینی در ملارد و شهریار جلوگیری خواهد شد.

محمدرضا گیتی پژوه مدیر آب منطقه‌‌ای غرب استان تهران ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی برای صیانت از منابع آبی، ۵ حلقه چاه غیر مجاز به عمق ۱۸۰ متر و دبی ۲ لیتر بر ثانیه طی هفته گذشته در ملارد و شهریار مسدود شد.

وی با بیان اینکه این تعداد چاه‌ ها برای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب‌ های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی مسدود شده است، گفت: با انجام این عملیات از خروج ۳۹ هزار و ۶۰۰ متر مکعب آب از سفره‌ های زیرزمینی این امور جلوگیری خواهد شد.

گیتی پژوه ضمن قدردانی از همکاری دستگاه قضایی با امور منابع آب شهریار در برخورد با بهره‌ برداران غیر مجاز از آب های زیر زمینی و سطحی، تصریح کرد: امور منابع آب این شهرستان، بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب‌ های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد کرد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا