جهاد کشاورزی ملارد

۴۱ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌ های کشاورزی ملارد تخریب شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد، از تخریب ۴۱ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌ های کشاورزی ۲ روستای این شهرستان خبرداد.

مهدی صالحی گفت: در راستای حفظ و حراست از زمین‌های زراعی و باغی شهرستان ملارد، طبق دستور دادستان شهرستان، در نیمه دوم فروردین، جهاد کشاورزی شهرستان به همراه نیروی انتظامی و عوامل شهرداری ملارد، اقدام به اعمال تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات، ۲۳ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در روستای یوسف آباد و ۱۸ مورد در روستای لم آباد شامل دیوارکشی، تفکیک غیرمجاز، استخر و آلاچیق تخریب شد.

صالحی افزود: نبود تناسب سطح اراضی شهرستان و میزان تخلفات تغییر کاربری با نیرو و امکانات موجود شهرستان موجب شده تا علیرغم تلاش بسیار کارشناسان امور اراضی و همکاری شهرداریها و بخشداریها همچنان افراد متخلف و سودجو به تغییر کاربری و ساخت و ساز غیرمجاز اقدام کنند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد، با بیان اینکه تیم های گشتی جهاد کشاورزی به صورت شبانه روزی محدوده‌های این منطقه را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند، از همه مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در زمین های کشاورزی حتما با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه کنند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا