بخشداری مرکزی ملارد

۳۸۰۰ بسته حمایتی در راستای پویش همدلی در ملارد توزیع شد

ملارد- بخشدار مرکزی ملارد از توزیع سه هزار و ۸۰۰ بسته حمایتی در راستای پویش همدلی در روستاهای این شهرستان همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

نرگس مشعشعی در گفتگو با خبرنگار مهر از توزیع سه هزار و ۸۰۰ بسته معیشتی در راستا پویش همدلی و کمک مومنانه و هم زمان با سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روستاهای ملارد خبر داد و افزود: این بسته ‌ها توسط دهیاری‌ ها، خیرین و پایگاه ‌های مقاومت بسیج تهیه شده است.

بخشدار مرکزی ملارد افزود: این بسته ‌ها معمولاً به افراد تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و سرپرستان خانوار اهدا می‌شود.

وی افزود: در توزیع این بسته ‌ها بسیار تاکید بر حفظ شئونات انسانی و کرامت افراد شده است.

مشعشعی همچنین از حمایت از راه اندازی کارگاه‌ های تولیدی با هدف ساماندهی افراد جویای کار و مشاغل خانگی در بخش مرکزی ملارد خبر داد و گفت: سعی داریم، تا مشکلات خانواده ‌های نیازمند با ایجاد شغل و کار مناسب کاهش یابد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا