بهزیستی ملارد

۱۰۰ میلیارد برای مرکز نگهداری معتادان ملارد تخصیص یافت

در پی سفر ریاست جمهوری به شهرستان های جنوب غرب استان تهران، ۱۰۰ میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز مرکز نگهداری و بازپروری معتادان اخوان شهرستان ملارد تخصیص یافت.

در چارچوب سفر یکروزه ریاست جمهوری به شهرستان های جنوب غرب استان تهران در سوم اردیبهشت ماه، آیت الله رئیسی از مرکز نگهداری و بازپروری معتادان «اخوان» شهرستان ملارد بازدید کرد و گفت: در این مرکز امکانات خوبی فراهم شده است تا علاوه بر ترک اعتیاد، شغل مناسبی برای مددجویان ایجاد و آن را زمینه کسب و کار حلال قرار دهند.

وی افزود: دولت حمایت می کند تا مددجویان از خدمات ترک اعتیاد استفاده و شرایط بازگشت به جامعه برای آنان فراهم شود.

شایان ذکر است، اعتباری به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز مرکز نگهداری و بازپروری معتادان اخوان شهرستان ملارد اعتبار از محل بند (ز) تبصره (۸) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران به آن مرکز تخصیص داده شده است.

اعتبارات منظور شده برای حرفه آموزی، اشتغال زایی، تعمیر و تجهیز هزینه خواهد شد.

گفتنی است، مرکز ترک اعتیاد اخوان به عنوان اولین کمپ موضوع ماده ۱۶ کشور به منظور درمان و نگهداری معتادان متجاهر در بخش صفادشت شهرستان ملارد زیر نظر اداره کل بهزیستی استان تهران در سال ۱۳۹۲ افتتاح شده است.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا