اصناف ملارد

یک واحد صنفی نانوایی متخلف در ملارد پلمب شد

روابط عمومی دادستانی عمومی و انقلاب ملارد، از جلوگیری فعالیت و پلمب یک واحد صنفی و نانوایی در این شهرستان خبر داد.

این واحد صنفی حسب گزارش بازرسان با سو استفاده از موقعیت شغلی  اقدام به توزیع خارج از شبکه آرد سهمیه شهروندان می کرد و با فعالیت نکردن در ساعات مقرر به جهت زیاده خواهی و سودجویی، فقط مدت کوتاهی به فعالیت و پخت نان مشغول بوده است.

در این گزارش آمده است: به  واحد های صنفی متخلف تذکر جدی داده می شود؛ در شرایط اقتصادی که نوع دوستی و همراهی با مردم ضرورت دارد از هرگونه اقدامات غیر قانونی و کسب پول حرام خودداری ورزیده و بر اساس سوگند شرعی و قوانین فعالیت کنند.

ای گزارش می افزاید: دادستانی ملارد با اشاره به لزوم برخورد با این گونه جرایم تاکید می کند که در جهت حفظ و مراقبت از اموال شهروندان با همکاری فرمانداری ملارد نظارت بر واحد های صنفی مستمر ادامه دارد و برخورد غیر قابل اغماضی با منفعت طلبی غیر قانونی واحدها انجام خواهد شد.  

در بخش پایانی این گزارش آمده است: از شهروندان گرامی و تکلیف مدار شهرستان نیز درخواست شده است مشاهدات خود را از اقدامات غیر قانونی واحدهای صنفی به مراجع نظارتی و پلیس اماکن گزارش دهند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا