کرونا در ملارد

یک میلیون خانه استان تهران در طرح «شهید سلیمانی» پایش شده است

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمد ذوالقدر ظهر پنج شنبه با حضور در جلسه طرح سردار شهید سلیمانی در محل ناحیه مقاومت بسیج ملارد و بازدید از طرح شهید سلیمانی این شهرستان که با حضور علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران و دیگر مسئولان برگزار شد با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی در این شهرستان، اظهار کرد: حمایت از خانواده ‌های آسیب دیده از کرونا بوسیله توزیع بسته‌های حمایتی و معیشتی انجام شده است.

 

ذوالقدر با بیان اینکه در استان تهران ۷۰ هزار تست کرونا انجام شده است، گفت: از این تعداد میزان ۱۳ هزار تست مثبت بوده است و طی طرح شهید سلیمانی یک میلیون خانه مورد پایش و رصد قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه ۱۰ هزار نفر از پرسنل کادر در قالب تیم‌ های مختلف در ۴۲۸ نقطه در استان تهران طرح شهید سلیمانی را اجرا خواهند کرد، گفت: رسته دوم تمامی گردان‌ های بیت‌ المقدس سپاه سیدالشهدا (ع) به منظور انجام اقدامات مربوطه در حوزه مبارزه با کرونا فعال می‌ شود.

فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران بیان داشت: عوامل و نیروهای بسیج و سپاه با تمام قوا پای کار حاضر هستند و از هیچ اقدام و تلاشی برای مبارزه و ریشه کن شدن کرونا فروگذار نخواهند کرد و با تداوم این طرح اقدامات لازم را طبق برنامه ریزی های صورت گرفته انجام خواهند داد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا