شهرداری ملارد

گام های نهایی در اجرای عملیات احداث سالن ورزشی 2 هزار نفری ملارد

محمد بهمنی شهردار ملارد، از مراحل پایانی اجرای عملیات احداث سالن ورزشی 2000 نفری واقع در بلوار شهیدان شوریابی خبر داد.

محمد بهمنی اظهار داشت: در زمینه توسعه فضاهای ورزشی و با هدف تامین فضاهای لازم  برای گذران اوقات فراغت شهروندان و ارتقای سرانه های ورزشی شهر ملارد، یکی از طرح های عمرانی حائز اهمیت شهرداری ملارد پروژه سالن ورزشی 2000 نفری واقع در بلوار شهیدان شوریابی میباشد که با توجه به اهمیت موضوع اعتبار لازم برای ساخت و بهره برداری از آن اختصاص داده شده است.

شهردار ملارد با اشاره به پیشرفت قابل ملاحظه پروژه سالن ورزشی 2000 نفری واقع در بلوار شهیدان شوریابی، بیان داشت: این عملیات عمرانی در زمینی به مساحت 7003 متر مربع و در دو سایت اداری و ورزشی طراحی شده که گنجایش حدود 2000 نفر تماشاگر را خواهد داشت.

بهمنی شهردار ملارد، در خاتمه با بیان اینکه این پروژه شامل سالن بسکتبال، والیبال و فوتسال در طبقه اول و نیم طبقه به مساحت حدود 700 متر مربع جهت ورزش های رزمی و کشتی و ژیمناستیک و… و با ظرفیت 2000 نفر تماشاگر میباشد، تصریح کرد:

آخرین مراحل ساخت پروژه اعم از :

1 – بتن ریزی و بستر سازی کف سایت ورزشی

2 – آرماتور بندی و شناژ بندی کف سالن

3 – اجرای سنگ سکوی تماشاگران

4 – دیوارکشی و ساخت سرویس های بهداشتی

5 – دیوارکشی و ساخت اتاقهای رختکن و اداری 

 در حال انجام و به فضل الهی این پروژه عظیم ورزشی در هفته دولت در سال جاری افتتاح و به بهره برداری شهروندان ملاردی خواهد رسید.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
برنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا