آموزش و پرورش ملارد

کمبود ۱۵۰ کلاس درس در ملارد/ خیرین وعده ساخت ۲۰ مدرسه را داده‌ اند

فرماندار ملارد با اشاره به وضعیت نامطلوب سرانه آموزشی در این شهرستان و کمبود ۱۵۰ کلاس درس، گفت: در حال حاضر ۱۰ مدرسه در حال احداث بوده و خیرین قول در دستور کار قراردادن ساخت ۲۰ مدرسه دیگر را نیز داده‌اند.

جابر کریمی فرماندار ملارد با تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم اظهار‌ کرد: معلمان و فرهنگیان عزیز طی ۲ سال گذشته و بحران کرونا با وجود همه نگرانی‌ ها، مشکلات و شرایط کشور مجاهدانه بار سنگین آموزش کودکان و نوجوانان را بر عهده گرفتند.

وی با اشاره به مسئله ارتقا فضاهای آموزشی، افزود: ملارد یکی از شهرستان‌ هایی است که در وضعیت مناسب فضاهای آموزشی قرار ندارد و با توجه به جمعیت فزاینده شهرستان به بیش از ۵۰۰ هزار نفر، ظرفیت فعلی آموزشی کافی نیست و باید به سطح معقولی برسد.

فرماندار ملارد بیان‌ کرد: مجمع خیرین مدرسه‌ ساز شهرستان ملارد یکی از مجامع فعال استان و کشور است و در سال گذشته ۱۰ مدرسه خیرساز افتتاح شد و در سال جاری نیز ۱۰ مدرسه در دست احداث است.

کریمی با اشاره به کمبود ۱۵۰ کلاس درس در شهرستان ملارد و قول خیرین برای در دستور کار قرار گرفتن ۲۰ مدرسه دیگر، گفت: در حوزه ارتقا کیفی آموزش، تجهیز مدارس به لوازم کمک آموزشی، توانمندسازی فرهنگیان به ابزار روز آموزشی، دوره‌ های ضمن خدمت و استفاده از ظرفیت مجموعه‌ های فرهنگی و آموزشی برای برنامه‌ های فوق‌ العاده، استفاده از ظرفیت اولیا دانش‌آموزان در دستور کار قرار دارد تا با آسیب‌ شناسی برنامه‌ ریزی کوتاه و بلند مدت صورت پذیرد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا