انتظامی

کلانتری روستای بیدگنه به زودی به بهره‌ برداری می‌رسد

به منظور ارتقاء امنیت در روستاهای بخش مرکزی ملارد، کلانتری روستای بیدگنه به زودی به بهره‌ برداری رسیده و خدمات به روستاییان عزیز ارائه خواهد داد.

ظهر امروز در جریان حضور سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در شهرستان ملارد، وی به همراه امین اسدی سرپرست فرمانداری ملارد از ساختمان تکمیل شده کلانتری روستای بیدگنه بازدید کرد.

در این بازدید که اعضای شورای تامین و شهردار ملارد نیز حضور داشتند، گزارشی از وضعیت ساخت و تکمیل این پروژه ارائه شد.

امین اسدی، سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد اظهار داشت: در راستای ارتقاء سطح امنیت و تحقق مطالبه به حق مردم روستاهای بخش مرکزی، کلانتری روستای بیدگنه با ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال تجهیز می باشد.

بازدید فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران به همراه سرپرست فرمانداری و شهردار ملارد

وی افزود: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۶۳۸ متر مربع با ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی احداث و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

سرپرست فرمانداری ملارد تصریح کرد: آغاز عملیات اجرایی و احداث پروژه کلانتری روستای بیدگنه در شهریور سال ۱۴۰۱ همزمان با هفته دولت آغاز و به زودی به روستائیان عزیز خدمات انتظامی ارائه خواهد داد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا