مواد مخدر ملاردحوادث ملارد

کشف محموله مواد مخدر در ملارد

بیش از 90 کیلوگرم هروئین از سوداگران مرگ در شهرستان ملارد کشف شد.

سرهنگ علی سلیم پور، سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع هروئین، به صورت گسترده در غرب استان تهران و البرز مطلع شدند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز افزود: ماموران با تحت نظر قرار دادن این متهم و نیز رصد فعالیت هایش دریافتند که وی در صدد انتقال مواد مخدر با استفاده از خودرو پراید و توزیع آن در بین مشتریانش است که بلافاصله این موضوع به پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان ملارد اعلام شد.

کشف بیش از 90 کیلوگرم هروئین در عملیات مشترک پلیسی

 

سرهنگ سلیم پور گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز و ملارد پس از اخذ مجوز قضایی به محل اعزام و متهم اصلی را که با خودروی پراید قصد خروج از منزلش را داشت دستگیر کردند.

او افزود: در این عملیات، ۳ همدست دیگر این متهم که در منزل وی بودند، دستگیر و در بازرسی از آن جا، ۹۰ کیلو و ۳۰۰ گرم هروئین کشف شد.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: از سوداگران مرگ یک دستگاه خودرو سمند و پراید توقیف و به همراه مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد منتقل شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا