قاچاق کالا و خدمات

توقیف یک دستگاه خودرو و کشف محموله دوربین های مداربسته قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال در صفادشت

در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا ماموران یگان امداد استان حین گشت زنی در محور “صفادشت ملارد” به یک دستگاه خودرو کامیون مشکوک و جهت بررسی، خودرو را متوقف کردند

سردار “محسن خانچرلی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا ماموران یگان امداد استان حین گشت زنی در محور “صفادشت ملارد” به یک دستگاه خودرو کامیون مشکوک و جهت بررسی، خودرو را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود : ماموران یگان امداد پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن شش هزار و ۹۷۰ دستگاه دوربین مداربسته ساخت کشور چین به ارزش ۱۵ میلیارد ریال را کشف کردند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به اینکه در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف شد بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سردار “محسن خانچرلی” در پایان با بیان اینکه قاچاق از عوامل مهمی است که ضربه های جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می کند گفت: نیروی انتظامی با اقتدار با قاچاقچیان و متخلفان برخورد خواهد کرد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبر شهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا