انتظامیمواد مخدر ملارد

کشف ترياک در “سرآسیاب”

فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 222 کيلوگرم ترياک در "سرآسیاب" ملارد خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “کیوان ظهیری” در خصوص این خبر اظهار داشت: در پی اخبار رسیده از منابع خبری و اقدامات فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران مبنی بر فروش عمده مواد مخدر از نوع تریاک در سرآسیاب  ملارد، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از حصول اطمینان و با هماهنگی قضائی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد در قالب سه تیم عملیاتی به آدرس فوق اعزام و در بازرسی به عمل آمده از محل، 222 کیلو و 400 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف گردید.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران، تصریح کرد: در این خصوص دو فروشنده مواد مخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

سردار کیوان ظهیری در پایان با تاكید بر تداوم و استمرار مبارزه همه جانبه و برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر از عموم شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هر گونه فعالیتی در این راستا، مراتب را به مركز فوریت های پلیسی 110 اعلام نمایند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری پلیس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا