شهرداری صفادشت

کسب رتبه چهارم استان تهران توسط روابط‌ عمومی شهرداری صفادشت

بر اساس ارزیابی فعالیت‌های خبری شهرداری‌های استان تهران، روابط‌عمومی شهرداری صفادشت، موفق به کسب رتبه چهارم در ارزیابی عملکرد شش ‌ماهه دوم سال ۱۳۹۹ شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان تهران؛ مدیر روابط‌ عمومی شهرداری صفادشت گفت : بر اساس امتیاز کسب شده در بین ۴۴ شهرداری استان تهران روابط ‌عمومی شهرداری صفادشت با کسب ۵۴۷ امتیاز و با ۶ پله صعود در مقایسه با شش ‌ماهه نخست سال ۹۹ در جایگاه چهارم قرار گرفت.
مدیر روابط ‌عمومی شهرداری صفادشت با بیان اینکه ارزیابی صورت ‌گرفته بر اساس کیفیت و کمیت خبر‌های منتشر شده در پایگاه خبری شهرداری و تعامل با کارشناسان استانداری بوده افزود: ارزیابی ‌ها با اثربخشی بالا و رقابتی شدن موجب ارتقای دانش روابط ‌عمومی ‌ها و اطلاع‌ رسانی به ‌موقع و دقیق ‌تر خواهد شد.
  • مصطفی اسدی صفا مهم ‌ترین عامل این جهش و ارتقاء را همکاری مستمر مسئولین واحد‌ها در اطلاع‌ رسانی به ‌موقع، گستردگی پروژه‌ ها و خدمات‌ رسانی متنوع شهرداری و زحمات پرسنل این واحد خواند و گفت؛ امیدواریم با حمایت بیشتر و تلاش این واحد شاهد کسب رتبه بالاتر در آینده باشیم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری صدا و سیما

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا