فرهنگی اجتماعی ملارد

کتاب «ما هم جنگیدیم» روایت زنان ملارد تهران در استان البرز رونمایی می شود

مشاور فرهنگی و اجتماعی استاندار البرز گفت: رزمایش جهاد امیدآفرینی در این استان از سوم لغایت سیزدهم خرداد ماه در محله های حاشیه نشین و کم برخوردار برگزار می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی قرارگاه اجتماعی البرز ، اردشیر آل عوض افزود:  رزمایش جهاد امیدآفرینی در استان البرز، در سه حوزه امنیت ، سامان و رشد  با استفاده از تمام ظرفیت های مردمی و اجتماعی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: همزمان با آغاز اجرای رزمایش جهاد امیدآفرینی، کودکان دهه ۹۰  با حضور در مناطق کم برخوردار در جمع کودکان هر محله، آزادسازی غرور آفرین خرمشهر را روایتگری خواهند کرد. 

آل عوض بیان داشت : قصه گویان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز با همکاری سپاه پاسداران عازم رزمایش جهاد امید آفرینی می شوند. 

وی افزود: گفتمان سازی و نشر ارزشهای دفاع مقدس برای نسل جدید از اهداف اصلی اجرای این طرح اجتماعی است و این طرح در ۲۰ منطقه شناسایی شده استان اجرا می شود. 

مشاور فرهنگی و اجتماعی استانداری البرز ادامه داد: نقش بانوان کرج در دوران دفاع مقدس نیز شنیدنی است و به همین منظور همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، کتاب «ما هم جنگیدیم» که به روایت خاطرات زنان ملاردی در دوران دفاع مقدس پرداخته است با حضور نویسنده این کتاب «سرکارخانم نرجس توکلی»  با حضور مسئولان استان و جمعی از بانوان جهادگر که در کتاب خاطرات خود را روایت کرده اند، رونمایی می شود. 

وی افزود: روایت خاطرات بانوان جهادی ملارد از دوران دفاع مقدس بخشی از محورهای این رویداد فرهنگی، اجتماعی در شهر کرج خواهد بود. 

 

آل عوض، همچنین از آیین رونمایی کتاب حوزه زنان مقاومت همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در شهر کرج خبر داد. 

همچنین بنا به گفته مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز ۲ ایستگاه کتابخانه سیار در ایام اجرای طرح رزمایش جهاد امیدآفرینی در مناطق کم برخوردار شهر کرج راه اندازی می شود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا