نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

کاهش هزینه های دانش آموزان هدف مصوبه اینترنتی مجلس

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به مصوبات مجلس برای ارزانی نرخ محاسبه اینترنت داخلی، عنوان کرد: افزون بر این، مجلس در یک بند الحاقی به تبصره ۱۸ لایحه بودجه مصوب کرد که اینترنت شاد برای سال آینده به صورت رایگان محاسبه شود.

حسین حق وردی در گفت‌ و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر اینکه رایگان شدن محاسبه تعرفه اینترنت اپلیکیشن شاد برای اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات و نمایندگان مجلس اهمیت بسیاری دارد، اظهار کرد: بر همین اساس بود که با پیگیری‌ های کمیسیون آموزش و ارسال نامه ‌ای خطاب به وزیر ارتباطات، خواستار رایگان شدن تعرفه اینترنت شاد شدیم.

نماینده مردم شهریار و قدس و ملارد در مجلس افزود: در بودجه امسال نیز پس از اینکه مصوبه «محاسبه نرخ تعرفه پیام ‌رسان‌ های داخلی ۲۰ درصد تعرفه‌ پیام ‌رسان ‌های خارجی» مصوب شد، شائبه‎ هایی در خصوص لغو رایگان بودن شاد مطرح شد که بلافاصله مجلس مصوبه‌ ای نسبت به استثنا بودن شاد به تصویب رساند.

حق وردی اضافه کرد: بنابراین دانش آموزان هیچ نگرانی برای سال آینده نداشته باشند چرا که علاوه بر اینکه نرخ تعرفه پیام ‌رسان ‌های داخلی ۲۰ درصد تعرفه‌ پیام ‌رسان‌ های خارجی محاسبه می ‌شود، استفاده از سامانه شاد نیز رایگان است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس  را ایجاد فرصت به منظور استفاده و استقبال مردم از پیام ‌رسان‌ های داخلی دانست و افزود: این مصوبه منجر به افزایش استفاده مردم استفاده از پیام ‌رسان ‌های داخلی و نهایتا به کاهش هزینه ‌ها منجر می ‌شود و این مصوبه ارتباطی به محاسبه تعرفه اینترنت شاد ندارد./

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا