فرمانداری ملاردورزش ملارد

پیام تبریک فرماندار در پی درخشش بانوان کاراته کا ملاردی در المپیک ناشنوایان برزیل

جابر کریمی گفت، کسب مدال نقره و برنز توسط دو بانوی شایسته و افتخار آفرین ملاردی، در مسابقات کاراته المپیک ناشنوایان موجب شادی و خشنودی مردم و افتخاری دیگر برای کشور به ویژه شهرستان ورزشکار پرور ملارد گردید.

متن پیام فرماندار ملارد به شرح زیر است : 

بسم الله الرحمن الرحیم 

بار دیگر بانوان ورزشکار ملاردی با درخشش و افتخار آفرینی در رقابت های ورزشی، شایستگی و توانمندی خود را به نمایش گذاشته و برگه زرین دیگری بر افتخارات ورزش این شهرستان رقم زدند.   

کسب مدال نقره و برنز توسط دو بانوی شایسته و افتخار آفرین ملاردی، خانم ها سمانه برجی و سارا آدریان در مسابقات کاراته المپیک ناشنوایان موجب شادی و خشنودی مردم و افتخاری دیگر برای کشور به ویژه شهرستان ورزشکار پرور ملارد گردید.   

اینجانب این موفقیت ارزشمند را به مردم فهیم شهرستان ملارد به ویژه خانواده های این دو عزیز افتخار آفرین، مربی گرامیشان سرکار خانم قربانی و مدیران ورزشی شهرستان تبریک عرض کرده، موفقیت و توفیق همگان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
برنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا