شهرداری ملارد

پروژه‌های عمرانی شهرداری ملارد در دهه فجر به بهره برداری می‌رسد

طرح‌ های عمرانی شهرداری ملارد با نیاز سنجی و خواست شهروندان برنامه ریزی شده است و امیدواریم بهره برداری از این پروژه‌ ها بخشی از نیاز شهروندان رفع شود.

محمد صادق کولیوند از برنامه‌ های شهرداری ملارد در ایام الله مبارک دهه فجر خبر داد و اظهار داشت: مدیریت شهری ملارد با همت مجموعه به صورت شبانه روزی و یکپارچه طرح‌ های خوبی را در دستور کار خود داشته تا بتواند با افتتاح پروژه ‌ها رضایت خاطر شهروندان را در پی داشته باشد که در همین راستا پروژه‌ های شهر ملارد با اعتبار ۲۵۸ میلیارد ریال در آینده ‌ای نزدیک به بهره برداری می ‌رسد.

 

وی اقدامات مدیریت شهری را بر حسب نیاز شهروندان ملارد اولویت بندی کرد و ادامه داد: طرح‌ های عمرانی شهرداری ملارد با نیاز سنجی و خواست شهروندان برنامه ریزی شده است و امیدواریم بهره برداری از این پروژه‌ ها بخشی از نیاز شهروندان رفع شود.

کولیوند به تشریح پروژه ‌های عمرانی اشاره کرد و گفت: ساختمان شورای شهر ملارد، ساختمان و سایت موتوری ، ساختمان اداری گلزار شهدای ملارد، پارک یاس و پارک دانش در سرآسیاب غربی و پیاده روها و اصلاح هندسی تقاطع چناران و نهر بلوار آیت الله… رفسنجانی است با اعتبار بالغ بر دویست و پنجاه و هشت میلیارد ریال که از منابع داخلی شهرداری، منابع استانی، کمک ‌های دولت و سایر منابع تأمین شده است.

شهردار ملارد افزود: بر اساس وظایف شهرداری ‌ها و طبق قانون شهرداری ‌ها متناسب با درجه، تشکیلات و توان تخصصی خود و در راستای وظایف محوله در چارچوب برنامه و بودجه سالانه مصوب شورای اسلامی شهر، با بهره گیری از منابع داخلی، استانی و کمک‌ های دولت اقدام به اجرای پروژه ‌های مختلف در سطح شهرها می‌ کنند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا