استانداری تهران

وزش باد شدید در استان تهران بدون خسارت بود

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به وزش باید شدید در سطح استان اعلام کرد: این وزش‌های نسبتا شدید بدون خسارت بوده است.

منصور درجاتی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: همزمان با پیش بینی هواشناسی مبنی بر احتمال وزش باد شدید در سطح استان از ظهر جمعه تیم های عملیاتی ستاد مدیریت بحران در تمامی شهرستان های استان تهران در آماده باش قرار گرفتند.

وی افزود: این وزش باد شدید از روز گذشته از سمت غرب به شرق استان تهران آغاز شد و در برخی ساعات این وزش ها با شدت بیشتری دنبال شد.

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران ادامه داد: همچنان نیز این وزش های باد در سطح استان وجود دارد که در مناطق غربی و شرقی استان تهران از جمله شهرستان های ملارد، شهریار، شهر قدس، پردیس، دماوند و فیروزکوه با شدت بیشتری دنبال می شود.

 

به گفته وی، تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر خسارت مالی و جانی به مدیریت بحران استانداری تهران ارسال نشده اما تیم های عملیاتی مدیریت بحران در آماده باش کامل قرار دارند.

طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تهران وزش باد در این استان تا روز سه شنبه هفته جاری ادامه دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا - استان تهران

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا