بهداشت و درمان ملاردنماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

موافقت معاونت حقوقی، مجلس و اموربین الملل سازمان تامین اجتماعی با احداث یک مرکز درمانی در شهرستان ملارد

ارتقا سطح سرانه های بهداشت درمان غرب استان تهران یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که نماینده مردم شریف حوزه مشق همواره پیگیر آن بوده است.

در همين راستا حسين حق وردی جلسات مکرری را با وزیر محترم بهداشت و‌ سایر معاونین آن وزارت خانه در جهت بررسی کمبود های درمانی شهرستان های حوزه انتخابیه خود برگزار کرده است.

 

در راستای پیگیری های انجام شده بیمارستان شهرستان قدس در ۲۲ بهمن سال گذشته به بهره رسید و به تازگی بخش دیالیز این بیمارستان تکمیل شده است.

در جلسات نماینده مردم حوزه مشق با ریاست محترم سازمان برنامه بودجه دستورات لازم جهت تامین اعتبار بیمارستان های شهریار و‌ ملارد انجام گرفته و امید است به زودی این مراکز به بهره برداری برسد.

در ادامه پیگیری های حق وردی در جهت رشد و‌ ارتقا سطح سرانه های بهداشت و درمان غرب استان، معاونت حقوقی مجلس و  اموربین الملل سازمان تامین اجتماعی طی نامه ای موافقت خود را در جهت احداث یک مرکز درمانی توسط هیات مدیره محترم این سازمان در شهرستان ملارد اعلام کرده است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا