شهرداری ملارد

مهدی نسایی معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ملارد شد

بهمنی شهردار ملارد با صدور حکمی مهدی نسایی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ملارد منصوب کرد

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد، عصر امروز طی مراسمی با حضور مدیران مناطق، معاونین، روسای سازمان ها و مدیریت حراست، محمد بهمنی شهردار ملارد،  مهدی نسایی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ملارد معرفی نمود.

متن حکم انتصاب نسایی از سوی شهردار ملارد بدین شرح است:

جناب آقای مهدی نسایی
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

نظر به حسن سوابق و تعهد شما، به موجب این ابلاغ به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ملارد منصوب میگردید
امید است با استعانت از خداوند متعال و عنایت به توصیه های امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در نهایت دقت، امانتداری، پاکدستی و بهره گیری از مدیریت جهادی و انقلابی و با رعایت کامل قوانین و مقررات نسبت به نظارت بر کلیه امور واحدهای تحت سرپرستی و اجرای دقیق آئین نامه های مالی و اداری و مقررات استخدامی و نظایر آن و اهتمام بر امور رفاهی کارکنان، وصول درآمد و سعی در ازدیاد درآمد بخصوص کسب درآمدهای پایدار، نظارت بر کلیه هزینه ها و معاملات شهرداری و مراقبت در تنظیم عقد قراردادها بر اساس شرح وظایف مدون در سازمان تفصیلی شهرداری اقدام و در انجام امور محوله موفق و سر بلند باشید.

محمد بهمنی
شهردار ملارد

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
شهرداری ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا