مناسبت ها ملارد

مراسم گرامیداشت یوم الله 13 آبان در ملارد

یوم الله 13 آبان و پاسداشت شهدای دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی بدست دانشجویان با حضور فرماندار، مدیریت شهری ملارد و مسئولین برگزار گردید.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری ملارد، مراسم گرامیداشت یوم الله 13 آبان، روز تسخیر لانه جاسوسی، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی برنامه ای در محل مسجد خاتم الانبیاء مارلیک برگزار گردید.

این مراسم امروز از ساعت 10 صبح با حضور برنجی فرماندار ملارد، ملائی رئیس شورا و اعضای شورای شهر، بهمنی شهردار ملارد و معاونین و روسای سازمانها و همچنین جمع کثیری از دانش آموزان و معلمان با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید.

در این مراسم سرهنگ جهانی نژاد، فرمانده سپاه ناحیه ملارد در خصوص روز 13 آبان سخنرانی نمودند. ایشان گفتند: علت نامگذاری این روز به روز دانش آموز، کشتار جمعی دانش‌آموزانی که به نشانه اعتراض به حکومت پهلوی در صبح روز ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ در محوطه دانشگاه تهران جمع شده بودند نامیدند ، همچنین ایشان افزود در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ گروهی از نیروهای مسلمان دانشگاهی با نام دانشجویان مسلمان پیرو خط امام سفارت آمریکا در تهران را تسخیر کردند که تسخیر سفارت این کشور در فرهنگ انقلاب اسلامی ما به نام تسخیر لانه جاسوسی معروف شد. سپس متن قطعنامه روز 13 آبان خوانده شد و در پی آن دانش آموزان و حاضرین در این مراسم با خواندن هر بند از قطعنامه ندای الله اکبر سر دادند. 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا