فرمانداری ملارد

لزوم بهره گیری از ظرفیت های شهرستان ملارد برای تحقق شعار سال

فرماندار ملارد در دیدار نوروزی با جمعی از روسای ادارات شهرستان مطرح کرد

جابر کریمی فرماندار ملارد در دیدار نوروزی با جمعی از روسای ادارات این شهرستان با اشاره به نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت:

واحدهای تولیدی و دانشگاه های موجود در شهرستان ظرفیت و پتانسیل بسیار خوبی به منظور تحقق شعار سال و تقویت تولید و اشتغال است که باید آن را شکوفا کرد.

دولت سیزدهم برای تحقق شعار تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین اهتمام جدی دارد و در این زمینه از همه ظرفیت ها استفاده خواهد شد و این مهم باید سرلوحه همه دستگاه های شهرستان باشد.

در ایام تعطیلات نوروز، به صورت میدانی خدمات دستگاه های خدمات رسان و نحوه عرضه کالای اساسی و میوه تنظیم بازاری مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

 تشدید نظارت و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز با تدابیر از پیش تعیین شده از دیگر اقداماتی بود که در این ایام در سطح شهرستان اجراشد که جا دارد از همه دستگاه های مسئول که پای کار بودند تشکر نمایم.

براساس آمار پلیس شهرستان ، تصادفات و سرقت منازل و خرد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته و باید تلاش کنیم تا این موارد به حداقل برسد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا