دانشگاه آزاد ملارد

فعالیت انجمن‌های علمی و تأثیر فعالیت آنها در بدنه دانشجویی دانشگاه آزاد ملارد چشمگیر است

انجمن‌های علمی با هدف اصلی آموزش و یادگیری بیشتر برای دانشجویان و انجام کار گروهی به پیشبرد اهداف دانشگاه در زمینه‌های علمی تحقیق و پژوهش کمک می‌کنند.

ابوالفضل ذکائی در دیدار با تیم بتن انجمن علمی دانشجویی عمران و اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد با قدردانی از خدمات و تلاش‌های دانشجویان عضو انجمن‌ها اظهار کرد: فعالیت انجمن‌های علمی و تأثیر فعالیت آنها در بدنه دانشجویی دانشگاه چشمگیر است.

وی ادامه داد: فعالیت در انجمن‌های علمی فرصتی است که سبب ایجاد امید، نشاط و شادی در محیط دانشگاه می‌شود.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد با تأکید بر لزوم فعالیت بیشتر انجمن‌ها افزود: انجمن‌های علمی با هدف اصلی آموزش و یادگیری بیشتر برای دانشجویان و انجام کار گروهی به پیشبرد اهداف دانشگاه در زمینه‌های علمی تحقیق و پژوهش کمک می‌کنند.

انجمن‌های علمی باعث ایجاد نشاط در محیط دانشگاه هستند

ذکائی اضافه کرد: اصول کار انجمن‌های علمی بر مبنای فعالیت دانشجویی است و این موضوع می‌تواند مرکزی برای استفاده بهینه از ظرفیت نامتناهی دانشجویان با ایده‌های نو و خلاق باشد.

این مقام مسئول به فعالیت انجمن‌ها و نقش آنها در تحولات دانشگاه اشاره کرد و توضیح داد: انجمن‌های علمی می‌توانند در مسیر پیشرفت دانشگاه و حرکت رو به رشد آن در حوزه‌های علمی و پژوهشی نقش بسیار قابل توجهی ایفا کنند.

ذکائی خصوصیت بارز انجمن‌های علمی را یکسان‌بودن مسیر آنها با هدف و مأموریت اصلی دانشگاه که همان علم و دانش است، برشمرد و عنوان کرد: انجمن‌های علمی هم مهارت تخصصی رشته مربوط و هم مهارت‌های گروهی، عمومی و … را تقویت می‌کنند.

معاون واحد ملارد اعضای تیم بتن انجمن علمی عمران را جزء بهترین و فعال‌ترین انجمن‌ها دانست و بیان کرد: این انجمن زیر نظر استادان گروه و با همکاری و مساعدت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان توانسته در مسابقات بتن دانشگاه امام حسین(ع) رتبه نخست را کسب کند و این افتخاری برای واحد ملارد است.

انجمن‌های علمی باعث ایجاد نشاط در محیط دانشگاه هستند

مدیرگروه عمران و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد ملارد نیز با قدردانی از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی دانشجویان انجمن که در کنار تحصیل به کار علمی مشغول هستند، بیان کرد: در این راستا جا دارد از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های مالی معاون واحد ملارد قدردانی و تشکر کنیم.

امین زاهدی تأکید کرد: ابوالفضل ذکائی همیشه مشوق دانشجویان عضو انجمن‌های علمی بوده و سعی کرده است موانع و مشکلات پیش روی دانشجویان تیم بتن انجمن علمی عمران را برطرف کند.

فاطمه جلال‌وند رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد ملارد هم گزارشی از روند اقدامات انجام‌شده در حوزه فعالیت انجمن‌های علمی ارائه کرد.

در پایان از طرف معاون واحد ملارد با اهدای لوح سپاس از خدمات تیم بتن انجمن علمی عمران تجلیل شد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
آنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا