فرمانداری ملارد

فرماندار ملارد: دولت سیزدهم با جدیت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حمایت می‌کند

فرماندار شهرستان ملارد گفت: دولت سیزدهم تمام توان خود را به کار گرفته تا با جدیت از سرمایه‌گذاران، صنعتگران و تولیدکنندگان حمایت کند.

جابر کریمی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این شهرستان با اشاره به نامگذاری سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: مجموعه نظام به ویژه دولت سیزدهم خود را ملزم به حمایت از تولیدکنندگان داخلی می داند، با اقدامات حمایتی انجام شده در همین راستا، بیش از ۲ هزار واحد تولیدی و صنعتی راکد و نیمه راکد طی ۶ ماه گذشته فعال شده و به چرخه تولید بازگشته است.

وی یادآور شد: دستگاه های اجرایی به ویژه اعضای این ستاد حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آنان را از وظایف اصلی خود می دانند و این امر مهم در سایه همدلی و در کنار هم بودن تحقق پیدا خواهد کرد.

کریمی اظهار داشت: مصوباتی که در این جلسه انجام شده لازم الاجرا است و دستگاه های عضو ستاد باید تا حصول نتیجه موارد را پیگیری و نتیجه تا جلسه اتی به دبیرخانه اعلام شود.  

فرماندار ملارد تاکید کرد: درخواست هیچ تولیدکننده و صنعت گری نباید در ادارات شهرستان معطل بماند و در کمترین زمان خواسته های آنان رسیدگی شود.

در ادامه این نشست، فرماندار ملارد به همراه تعدادی از مدیران و اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، از ۲ واحد تولیدی واقع در شهرک صنعتی صفادشت بازدید کرد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا