مواد مخدر ملارد

ظرفیت مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان اخوان افزایش می‌ یابد

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر بر افزایش ظرفیت مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان اخوان از ۱۸۰۰ نفر به ۲۲۰۰ نفر تاکید کرد.

دکتر اسکندر مومنی در حاشیه بازدید از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب اعتیاد اخوان واقع در ملارد، گفت: در این مرکز، حدود پانصد نفر ظرفیت خالی وجود دارد که در اولین فرصت با انتقال مددجویان از مرکز قرنطینه تکمیل و طی یک ماه آیند با تکمیل و تجهیز فاز ۵ ، ۴۰۰ نفر به ظرفیت مرکز اخوان اضافه و از  ۱۸۰۰ نفر به ۲۲۰۰ نفر افزایش می یابد.

وی افزود: با دغدغه مسئولان کشور و تحقق وعده شهرداری تهران ، ظرفیت نگهداری معتادین متجاهر تهران به حد مطلوب رسیده و مرکز اخوان می تواند به شهرهای غرب استان تهران بویژه ملارد بیشتر خدمت ارائه نماید دبیر کل ستاد بیان داشت: در استان تهران ۱۳ هزار معتاد متجاهر در مراکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان موسوم به ماده ۱۶ نگهداری می‌شوند.

مومنی با بیان اینکه در کشور حدود ۶۰ هزار معتاد متجاهر وجود دارد، گفت: توانمندسازی و آموزش یکی از اساسی‌ ترین برنامه‌ های مراکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب ماده ۱۶ کشور است تا این افراد  مهارت و تخصص مورد نیاز را فراگرفته و  بهتر مورد پذیرش جامعه قرار گیرند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
پایگاه اطلاع رسانی دولت

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا