شهرداری ملارد

طعمه گذاری در سطح شهر ملارد آغاز شد

محمد بهمنی شهردار ملارد خبر داد با توجه گرم شدن هوا و فعالیت بیشتر جانوران موذی علی الخصوص موش در سطح شهر ، طرح طعمه گذاری در نقاط مختلف شهر به همت حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ملارد در حال اجرا می باشد.

محمد بهمنی اظهار داشت: با توجه گرم شدن هوا و فعالیت بیشتر جانوران موذی علی الخصوص موش در سطح شهر ، طرح طعمه گذاری در نقاط مختلف شهر توسط حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ملارد در حال اجرا می باشد.

 

وی با بیان اینکه رها کردن زباله در معابر یا قراردادن آن‌ها در کنار مخازن زباله می‌تواند منبع غذایی مناسبی برای جانوران موذی باشد از تمامی شهروندان و صنوف خواست با  ایجاد شرایط بهداشتی و عدم تخلیه زباله در معابر و کانال ها و قراردادن زباله در نزدیک ترین مخزن مخصوص زباله در ساعت مقرر ۹ شب در کمک به شرایط بهداشتی شهر به منظور پیشگیری از معضل افزایش جمعیت موش ها سهیم باشند. شهروندان محترم زباله های خود را در ساعت مقرر درون مخازن زباله تعبیه شده در سطح شهر قرار دهند تا از ایجاد محیط غذایی برای حیوانات موذی و بلاصاحب سطح شهر جلوگیری شود.

او با اشاره به گرم شدن هوا و افزایش تجمع موش ها در معابر ابراز امیدواری کرد: با طعمه گذاری در تمام نقاطی که احتمال وجود لانه موش و محل زندگی آنها وجود دارد از جمله  اماکن مخروبه و متروکه، مراکز بهداشتی و درمانی، معابر، کانال ها، انهار، فضاهای سبز از وجود جانوران موذی پاکسازی شود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا