فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد

شروع کلاس‌ های دوره بازیگری در ملارد

کارگاههای آموزشی انجمن هنرهای نمایشی با هدف ارتقاء سطح کیفی تولیدات نمایش در آمفی تاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد: این کارگاه های آموزشی  در راستای کشف و پرورش استعداد‌های خلاق و جوان در یازدهم خرداد ماه سال جاری در آمفی تاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد برگزار شد.

محمد یزدی مدرس ، کارگردان و رئیس انجمن نمایش شهرستان ملارد گفت هنرجویانی که موفق شوند این کلاسها را با موفقیت به پایان برسانند، با حضور در دوره تکمیلی ادامه آموزش‌ های پیشرفته‌ تری را در زمینه بازیگری ( تربیت: بدن، بیان، حس) و همچنین شناخت نقش و رسیدن به آن را طی خواهند نمود.

در پایان دوره هنرجویان برای دریافت گواهی دوره‌ ی تکمیلی به گروه‌ های مختلف تقسیم شده و با ارائه‌ ی اجرای نمایش به عنوان ‌ پایان کار به دوره آموزشی خود خاتمه خواهند داد.
 
گفتنی است محمد یزدی از کارگردانان و بازیگران  با سابقه تئاتر شهرستان ملارد می‌ باشد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فرهنگ و ارشاد ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا