آموزش و پرورش ملارد

ساخت ۲۰۵ کلاس درس در ملارد

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به کسب بیش از ۸۰ رتبه برتر استانی و کشوری در حوزه‌های عملکردی، جشنواره‌ها و مسابقات مختلف دانش‌آموزی و فرهنگیان، گفت: در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، احداث ۲۰۵ کلاس درس در قالب ۱۸ پروژه آموزشی در سطح شهرستان ملارد در حال اجرا است.

طیب رضایی ‌فر مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد امروز در گفت‌ و گو با خبرنگار فارس در ملارد اظهار کرد: سال تحصیلی فعلی، با توجه به درگیری کشور با ویروس منحوس کرونا، سالی بسیار خاص در حوزه نظام تعلیم و تربیت بود که در این میان تلاش‌ های معلمان عزیز نقش مهمی در عدم اخلال در آمر تعلیم دانش آموزان بود.

 

وی ضمن تقدیر از تمامی معلمان و کادر اجرایی مدارس شهرستان ملارد افزود: در سال ۱۳۹۹ به همت تمامی همکاران فرهنگی، دانش ‌آموزان، کارشناسان و همیاری مسؤولان شهرستان، اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد موفق به کسب بیش از ۸۰ رتبه برتر کشوری و استانی در حوزه عملکردی، جشنواره ‌ها و مسابقات دانش ‌آموزی و فرهنگیان شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به کسب رتبه نخست عملکرد شورای آموزش و پرورش در میان مناطق نیمه برخوردار در سال ۹۹ بیان کرد: در سال‌ های جاری با توجه به افزایش استقرار جمعیت در شهرستان ملارد و به تبع افزایش جمعیت دانش ‌آموزی، نیاز به ساخت فضاهای آموزشی برای پاسخگویی به نیاز فزآینده بیش از پیش احساس شد.

رضایی ‌فر با اشاره به تراکم دانش ‌آموزی حدود ۳۲ نفر در کلاس، عنوان کرد: در سال‌ های اخیر گام ‌های مؤثری در راستای حل مشکل کمبود فضای آموزشی با همراهی مجمع خیرین مدرسه ‌ساز و تمام مسؤولان استانی و شهرستانی برداشته شد.

وی با اشاره به برنامه‌ ریزی و پیگیری احداث ۱۸ پروژه آموزشی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ ادامه داد: در مجموع ساخت ۲۰۵ کلاس درس در سطح شهرستان به همت خیران، مسؤولان و اداره کل نوسازی آموزش و پرورش در حال پیگیری است که از این رقم، ۳ آموزشگاه مورد بهره‌ برداری قرار گرفته و ۳ آموزشگاه نیز آماده افتتاح و بهره‌ برداری است.

مدیر آموزش و پرورش ملارد با اشاره به اینکه ۹ آموزشگاه در حال احداث تکمیل و ۳ آموزشگاه نیز خشت‌ گذاری می ‌شوند، تصریح کرد: به ‌رغم تمام این موارد، شهرستان ملارد همچنان نیازمند احداث فضاهای آموزشی بیشتر برای حرکت با روند افزایشی جمعیت است که دست طلب یاری را به سمت تمام خیران محترم در راستای اعتلا و توسعه ایران عزیز دراز می ‌کنیم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا