فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد

راهیابی انجمن نمایش ملارد به جشنواره تئاتر فجر

در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران بر اساس اعلام هیئت داوران نمایش «بهرام‌ چوبین» از شهرستان ملارد به کارگردانی محمد یزدی و نمایش c۱۳۰، به کارگردانی محمد مهدی پازوکی برای معرفی به جشنواره تئاتر فجر انتخاب شدند

در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران بر اساس اعلام هیئت داوران نمایش «بهرام‌ چوبین» از شهرستان ملارد به کارگردانی محمد یزدی و نمایش c۱۳۰ ، به کارگردانی محمد مهدی پازوکی برای معرفی به جشنواره تئاتر فجر انتخاب شدند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران، در شرایط کرونا در تهران برگزار شد.

«حمیدرضا صفار» رییس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران در این آیین، با بیان اینکه فراخوان جشنواره در زمان کرونایی منتشر شد، گفت: همیشه اولین جایی که تعطیل می شود و متضرر می ‌شود، تئاتر است.

او با بیان اینکه در دوران کرونا و در ماه ‌های اخیر اهالی تئاتر زندگی سختی را گذراندند، افزود: حمایت‌ های کمی از گروه ‌های تئاتر داشتیم و آنقدر بود که فقط به آنها بگوییم به یادشان هستیم.

همچنین هیئت داوران جایزه طراحی صحنه را به «هانیه صالحی» برای نمایش عامدانه عاشقانه و «محمد یزدی» برای نمایش بهرام چوبین ارائه کردند.

در ادامه، هیئت داوران این جشنواره، جایزه بهترین بازیگر مرد را به «محمدرضا لوایی» برای نمایش سیاریحون، «امیر قربانی» و «مسعود احمدی» به طور مشترک برای نمایش‌ های بهرام‌ چوبین وc۱۳۰ و «امیر علی علیزاده» و «متین طاهری نیا» برای نمایش ‌های امیر ارسلان نامدار و سال ‌های بی من اهدا کردند.

در بخش کارگردانی نیز، «محمد یزدی» برای نمایش بهرام‌ چوبین و «محمد مهدی پازوکی» برای نمایشc۱۳۰، و «پژمان کاشفی» برای نمایش سیاریحون اهدا کردند.

گفتنی است براساس اعلام هیئت داوران نمایش «بهرام ‌چوبین» به کارگردانی محمد یزدی و نمایشc۱۳۰، به کارگردانی محمد مهدی پازوکی برای معرفی به جشنواره تئاتر فجر انتخاب شدند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا