بهزیستی ملارد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از تعامل هرچه بیشتر شبکه بهداشت و درمان با بهزیستی خبر داد

به منظور بررسی دقیق فعالیت مراکز توانبخشی و همچنین ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف تحت پوشش، جلسه ای با حضور دکتر جمشید واشانی مدیر شبکه بهداشت و درمان، داود خادم رئیس اداره ، روح اله غفاری معاون توانبخشی ، معاونین شبکه بهداشت و درمان و مسئولین فنی مراکز نگهداری شبانه روزی از معلولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم ضمن تقدیر از همراهی و پیگیری های کارشناسان شبکه بهداشت و درمان گفت: کارشناسان شبکه بهداشت در تمامی موارد مربوط به رعایت موازین بهداشتی بر عملکرد مراکز نظارت دارند و با بازدید های انجام شده به همراه کارشناسان مراکز خصوصی طبق دستور العمل های موجود ، تمامی موارد بررسی و در خصوص اصلاح مشکلات راهکار ارائه میگردد.

وی افزود: در دو سال اخیر و با شیوع بیماری کرونا این همکاری میان بهزیستی و شبکه بهداشت افزایش یافته ، بویژه در بحث واکسیناسیون که طی سه مرحله تمامی مراکز تحت نظارت اعم از : مراکز سالمندان، اعصاب و روان و …. واکسن کرونا را دریافت نموده اند.

روح اله غفاری معاون توانبخشی نیز ضمن ارائه آمار و اطلاعات مربوطه گفت: در سال جدید نیز کارشناسان حوزه توانبخشی آمادگی کامل جهت همکاری با کارشناسان شبکه بهداشت و درمان را داشته و در تلاش هستیم تا با ارائه راهنمایی های لازم توسط کارشناسان ، مراکز موارد بهداشتی و … را بصورت کامل رعایت و خدمات هرچه بهتری را به جامعه هدف سازمان بهزیستی ارائه نمایند

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا