انتخابات ملاردامام جمعه شهرستان ملارد

دعوت امام جمعه ملارد برای حضور پرشور در پای صندوق‌ های رأی

امام جمعه ملارد ضمن دعوت مردم جهت حضور حداکثری و مشارکت پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد، گفت: مردم عزیز همانند گذشته با حضور حداکثری و با انتخاب با بصیرت خود بار دیگر وفاداری و حمایت خود از حرکت قطار انقلاب را اعلام می‌ کنند.

حجت‌ الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری انتخابات سرنوشت‌ ساز ۲۸ خرداد ماه اظهار کرد: در آستانه آزمونی مهم و سرنوشت ساز انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار داریم، آزمونی که در شرایط حساس کنونی ایران و منطقه می‌ تواند تحول ساز باشد.

 

وی گفت: آری، انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی که بعد از انقلاب یکی از بارزترین نمادهای مردم سالاری دینی در دنیا بوده که به اشکال مختلف و با حضور کم نظیر مردم در طول ۴۲ سال برگزار شده است.

امام جمعه ملارد بیان کرد: تمام رسانه‌ ها، سیاستمداران و ملت‌ ها چشم به این عرصه و به رصد شکوه حضور و مشارکت حداکثری شما مردم عزیز و سرافراز به نظاره نشسته‌ اند که این بار نیز همچون انتخابات گذشته چاره‌ ای جز حیرت و تحسین نخواهند داشت.

حجت الاسلام حسینی یادآور شد: بی گمان تجربه تمام انتخابات گذشته و تدابیر امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری چراغ روشنگر برای انتخاب صحیح با حضور همه آحاد و حمایت از انقلاب اصیل و پاسداشت تمام مجاهدت‌ های امام و خون پاک شهداء و خون دل‌ های ایثارگران و خانواده‌ های معظم شهداء خواهد بود.

وی تصریح کرد: از همه ملت ایران به ویژه مردم فهیم شهرستان ملارد می‌ خواهم که همانند گذشته با حضور حداکثری و با انتخاب با بصیرت خود بار دیگر وفاداری و حمایت خود از حرکت قطار انقلاب برای رسیدن به افق‌ های روشن در تمام ابعاد سیاسی، فرهنگی و اقتصادی و رسیدن به جایگاه حقیقی، در پای صندوق‌ های رأی اعلام کنند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا