حوادث ملارد

دستگیری ۴ عامل تخریب شيشه‌ مغازه‌ ها و خودروها در ملارد

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری چهار نفر از عاملان تخریب شیشه‌ مغازه‌ ها و خودروها در ملارد خبر داد.

سردار کیومرث عزیزی اظهار کرد: در پی بروز شایعاتی مبنی‌ بر تیراندازی با سلاح شکاری از سوی سرنشینان یک دستگاه خودرو به سوی مغازه‌ها و واحدهای صنفی و تخریب شیشه سکوریت برخی مغازه و خودروهای ساکن در شهرستان‌ های شهریار و ملارد، بررسی موضوع به صورت ویژه و شناسایی عاملان تخریب شیشه‌ها در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: در آغاز بررسی‌ های مأموران انتظامی از موارد اعلامی در محل وقوع حوادث، هیچ سرنخی مبنی‌ بر تیراندازی از سوی افراد ناشناس و شنیدن صدای تیراندازی به دست نیامد و مشخص شد شیشه‌ های مغازه‌ها و خودروها با استفاده از گوی شیشه‌ ای (تیله) به طرز ماهرانه‌ ای شکسته که تحقیقات پلیس برای شناسایی عاملان این حادثه در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی پس از اقدامات اطلاعاتی، ۴ نفر از عاملان تخریب شیشه‌های مغازه‌ها و خودروها در ملارد شناسایی و بامداد شب گذشته، در یک عملیاتی ضربتی در آرایشگاهی در شهر ملارد دستگیر کردند و یک دستگاه خودروی ۴۰۵ متعلق به آن‌ها نیز توقیف و سه عدد تیر و کمان دست‌ساز به همراه مقادیری تیله شیشه‌ای کشف شد.

سردار عزیزی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده جهت تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس امنیت عمومی قرار گرفتند و در بازجویی‌های پلیس اعتراف کردند از شش ماه قبل، تخریب شیشه مغازه‌ ها و خودروها در استان البرز، تهران و شمال کشور و اخیراً نیز در غرب استان تهران را انجام می‌دادند.

سردار عزیزی افزود: افرادی که شیشه مغازه و خودروهای آن‌ها بدین شیوه مورد آسیب قرار گرفته جهت پیگیری قضائی و تشکیل پرونده به پلیس امنیت عمومی غرب استان تهران یا پلیس امنیت عمومی ملارد مراجعه کنند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا