حوادث ملارد

دستگیری اسیدپاش یوسف آباد ملارد

۲ مرد از سوی زنی اجیر شده بودند تا به‌صورت یک زن میانسال اسید بپاشند، اما اسیدپاشی آنها فقط به دستان این زن آسیب زد و مردان موتورسوار که فراری شده بودند در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند.

حدود ساعت ۱۳:۳۰ سه‌ شنبه گذشته زن میانسالی در حال عبور از خیابانی در منطقه یوسف آباد قوام در شهر ملارد در غرب استان تهران بود که ۲ مرد موتور سوار از رو به‌ رو به او نزدیک شدند. آنها ماسک به‌ صورت داشتند و وقتی به چند قدمی زن ۵۰ ساله رسیدند یکی از آنها محتویات ظرفی را که همراهش بود به سمت او پاشید. زن که در آخرین ثانیه‌ ها متوجه موتور سواران و نقشه آنها شده بود با عکس‌ العملی سریع خودش را عقب کشید و همین باعث شد اسیدی که مردان موتور سوار قصد داشتند روی صورتش بریزند روی دستان این زن پاشیده شود و به‌ دنبال این اتفاق مردان موتور سوار به سرعت از محل گریختند.

 

با فریادهای سوختم سوختم زن میانسال شاهدان که متوجه ماجرا شده بودند به کمکش رفتند و همزمان اورژانس را خبر کردند و دقایقی بعد این زن به بیمارستان منتقل شد. خوشبختانه اسید فقط به دستان این زن آسیب زده و وی از این مهلکه جان سالم به در برده بود؛ در حالی‌ که او در بیمارستان تحت درمان بود مأموران پلیس در آنجا حاضر شدند و زن میانسال به آنها گفت که همه ماجرا زیر سر یکی از اقوام آنها به نام مریم است و اطمینان دارد که مردان موتور سوار از سوی این زن اجیر شده‌ اند.

او توضیح داد: از مدتی قبل با مریم که زنی حدودا ۴۰ ساله است دچار اختلافات شخصی شده بودم. هر دوی ما متاهل هستیم و زندگی خودمان را داریم، اما رفتار مریم باعث شده بود که با هم دچار اختلاف شویم تا جایی که او چند روز پیش مرا تهدید کرد که انتقام می‌ گیرد و به رویم اسید می‌ پاشد و کاری می‌ کند که دیگر نتوانم زندگی کنم.

زن ۵۰ ساله گفت: امروز برای انجام کاری از خانه خارج شده و در حال عبور از خیابان بودم که ۲ موتور سوار به من نزدیک شدند. وقتی دیدم که یکی از آنها ظرفی در دست دارد و می‌ خواهد محتویات آن را روی من بریزد به یاد تهدیدهای مریم افتادم و خودم را عقب کشیدم و همین باعث شد اسیدی که قرار بود روی صورتم ریخته شود روی دستان و مچ دست هایم بریزد و صورتم آسیب نبیند و حالا اطمینان دارم که پشت پرده این ماجرا کسی نیست جز مریم و قصد داشته تهدیدش را عملی کند.

با اطلاعاتی که شاکی در اختیار پلیس قرار داد تحقیقات برای دستگیری ۲ مرد موتور سوار و زنی که دستور اسید پاشی داده بود، آغاز شد. مأموران با بررسی‌ های انجام شده موفق شدند ابتدا زن ۴۰ ساله را دستگیر کنند و وی که چاره‌ ای جز بیان حقیقت نداشت به اجیر کردن ۲ مرد برای اجرای نقشه اسید پاشی اعتراف و هویت ۲مرد موتور سوار را فاش کرد و این ۲ متهم نیز بعدازظهر دیروز به دام پلیس افتادند.

سرهنگ مهدی سرپناه، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: هر۳ متهم این پرونده با تحقیقات انجام شده از سوی پلیس بعدازظهر دیروز(چهارشنبه) دستگیر شدند و طی تحقیقاتی مشخص شد که طراح نقشه اسید پاشی زنی حدودا ۴۰ ساله و از اقوام قربانی بوده که به‌ دنبال اختلافات شخصی با او نقشه اسید پاشی کشیده است.

به‌ گفته وی، تحقیقات از متهمان دستگیر شده ادامه دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
آفتاب نیوز

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا