شهرداری ملارد

در فصل زمستان حفظ و نگهداری فضای سبز شهر ملارد همچنان ادامه دارد

جباری از تلاش مضاعف پرسنل سازمان فضای سبز شهری ملارد در فصل زمستان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد و به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز ملارد ، بهنام جباری از تلاش بی وقفه کلیه پرسنل فضای سبز چه در بخش امانی و چه در بخش حفظ و نگهداری فضای سبز سطح شهر خبر داد و گفت در فصل زمستان فعالیت های سازمان همچنان ادامه دارد .ریاست سازمان عنوان کرد : آلودگى هوا و آلودگی صوتى از جمله  مشکلات زندگی در استان تهران می باشد.

 

لذا برای  تسکین اعصاب شهروندانى که از ترافیک و آلودگى هاى صوتى به تنگ آمده اند، نیاز به وجود  فضای سبز احساس مى شود، که این امر با تلاش شهرداری ها در شهرها، در قالب احداث بوستان ها و کاشت درختان و… محقق می شود که نگهداری از این فضا های کاری بسیار دشوار و زمان بر می باشد . ایشان افزود  اقدامات ویژه براي حفاظت از فضاي سبز شهر طبق تقویم باغبانی در فصل زمستان انجام شده است.

ریاست سازمان در پایان گفت :یکسری از اقدامات در فصل زمستان شامل عملیات وجین و پابیل باغچه ها ، کوددهی و هوادهی به چمن، انجام عملیات هرس و کاشت گلهای فصلی و … زیر نظر کارشناسان  اداره حفظ و نگهداری فضای سبز در سطح شهر در حال انجام می باشد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا