مناسبت ها ملارد

خلق حماسه ای دیگر در روز پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان ملارد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد با فرا رسیدن چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مانور موتوری و خودرویی شهرستان ملارد از مسیرهای تعیین شده آغاز گردید .

در این مراسم حق وردی نماینده مردم شهریار ، شهر قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه شهر ملارد ، برنجی فرماندار شهرستان ملارد و معاونین ایشان ، اعضای شورای اسلامی شهر ملارد ، معاونین و مدیران شهرداری ملارد حضور داشتند.

 

پس از قرائت قران و سخنرانی حجت السلام و المسلمین حسینی نوری  امام جمعه شهر ملارد و  اجرای سرود توسط گروه فرهنگی اسوه و در انتها پس از قرائت قطعنامه پایانی  22 بهمن ماه سال 1399 و با توجه به دستورالمعل ستاد مبارزه با کرونا این مراسم بصورت متفاوت و نمادین با مانور موتورها و خودروهای ستادی راس ساعت 10/30 از ابتدای بلوار الغدیر ( دفتر امام جمعه)  آغاز گردید و پس از طی نمودن مسیر بلوار رسول اکرم (ص) به سمت چهار راه ملارد و از چهار راه ملارد به سرآسیاب و در نهایت به انتهای بلوار الغدیر این مراسم به پایان رسید .

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا