نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

حق وردی : واکسیناسیون عمومی از اقدامات مهم دولت رئیسی است

اقدامات مهمی در ۶ ماهه نخست دولت سیزدهم انجام شد که از مهمترین آن می‌توانیم به واکسیناسیون عمومی برای کنترل بیماری کرونا اشاره کرد.

حسین حق وردی نماینده مردم شهریار، شهر قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در 6 ماهه نخست دولت رئیسی گفت: اقدامات مهمی در شش ماهه نخست دولت سیزدهم انجام شده که از مهم‌ ترین آنها می‌ توان به واکسیناسیون گسترده در کشور در ارتباط با بیماری کرونا اشاره کرد.

وی افزود: یکی دیگر از اقدامات مهم آقای رئیسی و دولت وی انجام سفرهای استانی بود که مردم توانستند در جریان این سفرها به طور مستقیم مشکلات خود را با عالی‌ترین مقامات اجرای کشور مطرح کنند.

نماینده مردم شهریار شهر قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضور مقتدرانه در پایه میز مذاکره را با پنج بعلاوه یک از دیگر اقدامات مهم صورت گرفته در 6 ماهه آغاز به کار دولت سیزدهم است که تیم مذاکره کننده ما با اقتدار کامل در پای میز مذاکره حاضر شده است.

وی خاطر نشان کرد: برخلاف سال‌های قبل رویکرد دولت سیزدهم به جای محدود شدن به چند کشور اروپایی در روابط خارجی ارتباط گسترده با کشورهای مختلف و به ویژه کشورهای منطقه و همسایه را در دستور کار خود قرار داده امضای پیمان‌ های دو جانبه در نتیجه این رویکرد سیاست خارجی دولت سیزدهم صورت گرفته است و این یکی دیگر از اقدامات خوب به دولت سیزدهم در این ۶ ماه بوده است.

وی افزود: البته نکته ای که در اینجا قابل ذکر است این است که باید اقدامات کوتاه‌ مدت جدی برای مهار تورم در بازار انجام شود و مردم ثمره این اقدامات را مشاهده کنند واقعیت این است که مردم امروز از نظر معیشتی و اقتصادی بسیار در فشار هستند و باید این تورم در کوتاه مدت کاهش یابد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا