نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

حق وردی : دولت در عمل نامه منتشر شده درباره رتبه بندی معلمان را تکذیب کند

عضو کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس تأکید کرد : اگر دولت واقعا متن نامه منتشر شده را جعلی می داند نامه‌ای جهت قبول بار مالی ۱۲.۵هزار میلیارد تومانی اجرای لایحه در سال ۱۴۰۰ به شورای نگهبان بفرستد.

حسین حق وردی با اشاره به اینکه مجلس یازدهم با پیگیری‌ هایی که انجام داد لایحه رتبه بندی را از دولت قبل اخذ و کلیات آن را به تصویب رساند تا با روی کار آمدن دولت جدید این لایحه از دستور کار مجلس خارج نشود گفت: متأسفانه دولت قبل صادقانه با لایحه رتبه بندی برخورد نکرد و دولت فعلی هم مانند دولت قبل در خصوص رتبه بندی معلمان صادقانه برخورد نمی‌کند.

نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس در مجلس با اشاره به نامه منتشر شده منتسب به دولت در فضای مجازی در خصوص لایحه رتبه بندی معلمان افزود : اگر دولت واقعا متن نامه منتشر شده را جعلی می داند نامه‌ ای جهت قبول بار مالی ۱۲.۵ هزار میلیارد تومانی اجرای لایحه، در سال 1400 به شورای نگهبان بفرستد.

عضو کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: اینجانب به عنوان یک فرهنگی و نماینده آنان در مجلس از اجرای لایحه رتبه بندی در سال 1400 کوتاه نخواهم آمد و مجلس بر سر این موضوع ایستاده است./

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری خانه ملت

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا