تعاون کار و رفاه اجتماعی ملارد

حفظ کرامت انسانی گام نخست در ارائه خدمات است

تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در حاشیه سفر یک روزه خود به شهرستان ملارد، بیان داشت: حفظ کرامت انسانی و بهبود معیشت مردم دغدغه اصلی وزارت مردم و دولت سیزدهم است. ما خدمت رسانی به موقع و مناسب را از وظایف اصلی خود می دانیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تهمینه دانیالی صبح دوشنبه ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۰ پس از دیدار با امام جمعه شهرستان ملارد با همکاران خود در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ملارد دیدار و گفتگو کرد.

وی بر لزوم افزایش تعامل، همکاری و همدلی بین مسئولین شهرستان در جهت پیشبرد اهداف و اجرای برنامه‌های از پیش تعیین شده برشمرد و افزود: ما باید مطالبات مخاطبین وزارت مردم را در همه بخش‌ها اعم از روابط کار، تعاون و امور اجتماعی پیگیری و برای تحقق آنها از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

تهمینه دانیالی در خصوص کمبود و‌ مشکلات فضای مهارت آموزی در شهرستان ملارد، گفت: درخواست تاسیس و راه اندازی آموزشگاههای فنی و حرفه ایی از دیگر اهداف سال ۱۴۰۱ وزارت مردم است و افزود : ایجاد و توسعه ارتباط بین تشکل های کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی، بهبود معیشت قشر کارگر از دیگر اهداف این سازمان به شمار می رود.

وی با اشاره به حدیث “الناس علی دین ملوکهم”  گفت‌: امروز مهمترین سیاست مقام معظم رهبری و دولت سیزدهم و تمام مسوولان نظام مساله حفظ کرامت انسانها و رسیدن به احقاق حقوق آنهاست که بایستی همه مسئولان دست به دست هم داده و از تمام ظرفیت ها در جهت بهبود وضع موجود استفاده کنیم.

دیدار با امام جماعت

وی در ادامه سخنانش بر خدمت رسانی مطلوب و به موقع تاکید کرد و گفت: کارهای ناتمام را بایستی جهادی و با همت و پشتکار به پایان برسانیم.

تهمینه دانیالی در دیدار با همکاران خود در اداره ملارد با تأکید بر بهره مندی از ظرفیت و توانمندی همه نیروهای انسانی ، افزود: برای ارتقای جایگاه وزارت مردم نیازمند همکاری و مشارکت همه کارکنان این اداره کل و بهره مندی از توانمندی‌های آنها هستیم.

دیدار با فرماندار

وی در ادامه سخنانش در فرمانداری با تاکید بر ارسال طرح های روستا عشایری به کارگروه اشتغال و بانکهای عامل ،گفت:  اعتبارات طرح های اشتغال روستایی و عشایری به بانکها ابلاغ و  مردم این شهرستان طی مراحل اداری می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند. 

تهمینه دانیالی در این سفر با جابر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد دیدار نمود.کریمی در این ملاقات گفت: شهرستان ملارد با توجه به واقع شدن در منطقه محروم نیاز به تاسیس چند بیمارستان ، درمانگاه و ورزشگاه کارگری دارد.

میدان کارآفرینی

تهمینه دانیالی در ادامه سفر یکروزه خود به همراه فرماندار، امام جمعه بخش، شهردار و بخشدار پس از شرکت در آیین درختکاری در مراسم نام گزاری میدانی در بزرگترین شهرک صنعتی غیر دولتی کشور به نام “میدان کارآفرینی” ، گفت: ‌دلیل نامگذاری میدان شهرکت صنعتی صفادشت به این نام ؛ وجود بیش از ۳۰۰۰ واحد کارگاهی ، حضور کارفرمایان غیور و کارگران تلاشگر که سربازان خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی هستند و همچنین جمعیت جوان شهرستان ، گسترش اشتغالزایی و ارتقاء فرهنگ کار است.

کارآفرینی

وی شروع بکار مرکز کارآفرینی سه اُ را نمونه عملیاتی شده مدیریت مناسب بخش خصوصی قلمداد کرد و افزود: مدیریت جوان مجموعه کارآفرینی سه اُ توانسته به عنوان یک کارآفرین ایجاد ارزش و خلاقیت نموده و با روشی مطلوب و نوین ایده را به پدیده تبدیل می کنند.

تهمینه دانیالی با تاکید بر گسترش فرهنگ کار و ارتباط نزدیک خود با مراکز صنعتی ،پژوهشی ، فرهنگی و دانشجویی ، افزود: امیدوارم جویندگان کار و کارآفرینان خصوصا جوانان با مشاوره درست بتوانند به شعار افق، امید و اوج دست یابند.

ملارد

در این بازدید ها حجت الاسلام خوبان امام جمعه شهرستان ملارد با اشاره به مشکلات موجود در چرخه تولید و عدم حمایت کارفرمایان درخصوص قیمت تمام شده محصولات ،بیان داشت: محل کار بایستی از نظر مکانی و زمانی برای کارگران طوری طراحی و برنامه ریزی شود تا بعد از حضور در محیط کار به خانه و خانواده هم رسیدگی مناسبتری به دور از مشکلات روحی و عصبی داشته باشند.

وی با تاکید بر برنامه ریزی سیستمی و دقیق برای رسیدن به موفقیت گفت: دلسوزی و دغدغه رسیدگی به مشکلات مردم بایستی با ملاقات حضوری و رودررو با تولید کنندگان و کارگران همراه باشد ، تا مشکلات آنها با برنامه ریزی صحیح پیگیری و به انجام برسد.

اداره ملارد

شایان ذکر است تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در بازدید از شرکت “سازه گستر مدحت ” با مدیران و کارگران مرکز تولیدی و صنعتی از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا