شهرداری ملارد

حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در شهرداری ملارد

عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و محمد علی صحرایی مدیرکل دفترفنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری تهران از شهرداری ملارد بازدید نمودند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و محمد علی صحرایی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری  تهران از شهرداری ملارد بازدید نمودند.

در این بازدید میدانی اینالو معاون عمرانی فرمانداری شهرستان ملارد، آیینه وند رئیس شورای اسلامی شهر ملارد، کولیوند شهردار ملارد و دیگر مسئولین شهرداری حضور داشتند. 

چراغعلی با حضور در قسمت های مختلف شهرداری ملارد از روند خدمات دهی پرسنل به ارباب رجوع مطلع گردید و با چندی تن از شهروندان که برای پرونده های مختلف به شهرداری مراجعه کرده بودند گفتگو نمودند و پس از بازدید از واحدهای شهرسازی، املاک و مستغلات، حقوقی و در آمد  با حضور در دفتر کولیوند شهردار ملارد نکاتی را یاد آور شدند.

در پایان پس از بازدید از پارک مشاهیر در شهر ملارد از شاخص ترین پروژه شهرداری ملارد ، پروژه فرهنگسرای بزرگ شهر  که در بلوار رسول اکرم (ص) واقع شده است بازدید نمودند و با توضیحات کولیوند شهردار ملارد در خصوص این پروژه در روند پیشرفت آن قرار گرفتند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
شهرداری ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا