حوادث ملارد

جنایت مرد خیاط به خاطر توهم شیشه در ملارد

مرد خیاط که به خاطر توهم ناشی از مصرف شیشه همکارش را با پنج ضربه چکش به قتل رسانده بود دستگیر شد.

چند روز قبل مأموران پلیس ملارد در جریان کشف جسد مردی در یک خیاط خانه قرار گرفتند. با شروع تحقیقات مشخص شد جسد متعلق به مردی به‌ نام رضا است که در آن محل خیاطی می‌ کرده است.

 

در ادامه بررسی‌ ها صاحب مغازه به مأموران گفت مدتی بود که مغازه‌ ام را به مردی به‌ نام وحید اجاره داده بودم. اما چند روزی بود که وحید مغازه را تعطیل کرده بود و هرچه با تلفن وحید تماس می‌ گرفتم جواب نمی‌ داد از طرفی یک مغازه خیاطی نیز مقابل مغازه ما بود که مردی به‌ نام رضا در آنجا کار می‌ کرد و همسایه‌ ها گفتند او نیز مدتی است مغازه‌ اش تعطیل است و خبری از او ندارند چون ماجرا برایم مشکوک و نگران‌ کننده بود تصمیم گرفتم در مغازه را بشکنم و ببینم چه خبر است. که وقتی وارد شدم جسد رضا مرد 61 ساله را در مغازه‌ ام پیدا کردیم.

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد وی با جسمی نوک تیز و برنده به قتل رسیده است. از آنجا که تنها مظنون این حادثه وحید بود ردیابی‌ها برای دستگیری وی آغاز شد و در نهایت مأموران کلانتری 12 مارلیک او را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت این مرد 48 ساله را دستگیر کردند.

وحید پس از انتقال به اداره پلیس آگاهی در نخستین بازجویی‌ ها به قتلی که مرتکب شده بود اعتراف کرد و گفت: رضا مدتی قبل از من سرقت کرده بود او همیشه مرا اذیت می‌ کرد آن روز شیشه مصرف کرده بودم و حال خوبی نداشتم به همین خاطر تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم بنابراین رضا را به مغازه‌ ام دعوت کردم و در یک فرصت مناسب با پنج ضربه چکش به سرش او را کشتم بعد هم مغازه را بسته و فرار کردم.

در ادامه مشخص شد موضوع سرقت صحت نداشته است و متهم تحت تأثیر توهم ناشی از مصرف شیشه فکر می‌ کرده مقتول وسایل خیاطی او را از مغازه‌ اش سرقت می‌ کرده است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا